wiz-3.png

Sala ślubów odmieniona przez specjalistów z Targów Kielce

11 stycznia 2021
Niebanalny, nowoczesny projekt, urokliwość i wyjątkowy klimat wyremontowanej sali w Zagnańsku, to efekt pracy projektantów wnętrz z TK Design Studio.

Projekt mieszczącej się w Urzędzie Gminy w Zagnańsku sali ślubów utrzymano w stylu lat 70-80 XX wieku, ale zastosowano w nim również nowoczesne i niebanalne rozwiązania projektowe. Zakończenie prac i uroczyste otwarcie sali odbyło się pod koniec ubiegłego roku. Projekt TK Design Studio spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zgromadzonych gości.

Specjaliści z pracowni projektowej TK Design Studio zajmują się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Stawiają oni na wygodę i ponadczasowe rozwiązania. W zakresie świadczonych usług znajduje się: inwentaryzacja wnętrz, projekt funkcjonalny wnętrza z propozycją układu ścian działowych i umeblowaniem, projekt koncepcyjny wnętrza oraz projekt koncepcyjny wraz z wykonawczym, nadzór autorski nad realizacją, projekt małej architektury oraz projekty dostosowawcze. Projektanci wnętrz z Targów Kielce zrealizowali już kilka ciekawych projektów dla klientów zewnętrznych, ale wciąż są jednak otwarci na nowe zlecenia i kreatywne wyzwania.

Więcej o usługach TK Design Studio na stronie: https://www.targikielce.pl/uslugi/tk-design-studio

wiz-1.png [1.98 MB] wiz-2.png [1.81 MB]

wiz-4.png [991.64 KB]

(MCh)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy