Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1920x810.jpeg

Patronat Ministerstwa Klimatu i Środowiska nad targami Enex w sieci

21 kwietnia 2021
Minister Klimatu i Środowiska Michał Kurtyka objął honorowym patronatem wydarzenie Enex w sieci. Dla branży odnawialnych źródeł energii to jasny sygnał, że władze widzą potrzebę promocji tej nowoczesnej i ekologicznej gałęzi gospodarki.

Odnawialne Źródła Energi to przyszłość – widzimy to coraz mocniej, pokazują światowe trendy produkcji i sprzedaży paneli fotowoltaicznych czy pomp ciepła. Polacy coraz częściej sięgają po ekologiczne, ale także energooszczędne rozwiązania, które wprowadzają nas w XXI wiek.

Minister Michał Kurtyka docenił wagę targów Enex, obejmując je patronatem honorowym. Nowoczesne rozwiązania i nowości produktowe, które w niedługim czasie pojawiają się w polskich domach, co roku miały swoje premiery podczas targów Międzynarodowych Targów Odnawialnych Źródeł Energi ENEX-NOWA ENERGIA. Niestety z uwagi na pandemię wydarzenie przeniosło się do Internetu.

Enex w sieci to nowoczesne połączenie energetycznego talk- show, prezentacji premierowych produktów oraz gali wręczenia medali Targów Kielce. Na wydarzenie zapraszamy 28 kwietnia.

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy