Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Huawei-KV.JPG

Nowości od Huawei na targach Enex w sieci

20 kwietnia 2021
Huawei to stały wystawca targów Enex. W tym roku pandemiczne obostrzenia nie pozwalają na tradycyjne wydarzenia, jednak organizatorzy kieleckiej wystawy postanowili zorganizować wirtualne spotkanie dla branży energetycznej. Podczas Enex w sieci firma Huawei zaprezentuje swoje nowości.

Huawei jest wiodącym dostawcą rozwiązań informacyjnych, komunikacyjnych i urządzeń inteligentnych. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w czterech kluczowych dziedzinach - sieciach telekomunikacyjnych, informatyce, urządzeniach inteligentnych i usługach w chmurze – wystawca targów Enex w sieci dąży do udostępnienia technologii cyfrowej każdej osobie, domowi i organizacji, aby stworzyć w pełni skomunikowany, inteligentny świat.

Poprzez otwartą współpracę z partnerami Huawei tworzy trwałą wartość dla klientów, pracując nad wzmacnianiem ludzi, wzbogacaniem życia domowego i inspirowaniem innowacji w organizacjach o różnym kształcie i wielkości.

Podczas Enex w sieci Huawei zaprezentuje m.in.:

LUNA-15kWh-1.png [6.56 MB] LUNA 2000

Inteligentny system magazynowania energii LUNA2000-5/10/15-S0 jest kompatybilny z zarówno z falownikiem jednofazowym jak i trójfazowym. Modułowa budowa umożliwia skalowanie budowy od 5kWh do 30kWh. Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LFP) i zaawansowana technologia umożliwia 100% głębokości rozładowania (DoD).

 

 

 

 

Smart String Inverter SUN2000-30/36/40KTL-M3 M3.png [4.70 MB]

Nowy, bardziej kompaktowy i wydajny falownik serii SUN2000-30/36/40KTL-M3 posiada poziom zabezpieczenia IP66 oraz został wyposażony w AFCI – innowacyjną technologię, dzięki której falowniki Huawei zyskują przewagę rynkową. Technologia umożliwia wykrycie łuku elektrycznego w kablu o długości 200 m (wg normy UL1699B kabel ma 80 metrów; im dłuższy kabel tym wykrycie łuku elektrycznego jest trudniejsze). Co potwierdza, że zaawansowane technologicznie falowniki szybko i prezycyjnie wykrywają łuk elektryczny zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

 

optymalizator.png [2.50 MB] Smart PV optymalizator SUN2000-450W-P

Jeden uniwersalny optymalizator to elastyczne planowanie projektu i łatwiejszy biznes. Optymalizator zapewnia precyzyjne lokalizowanie łuku elektrycznego, a błyskawiczne mapowanie i szybkie parowanie z falownikiem sprawia, że zyskał uznanie wśród instalatorów na całym świecie.

 

 (MBr)

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy