Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Wattpilot.jpg
Fronius jest liderem w zakresie fotowoltaiki na całym świecie

Nowości od FRONIUS na targach ENEX w sieci

22 kwietnia 2021
Niezawodny partner w branży fotowoltaicznej

Fronius jest liderem w zakresie fotowoltaiki na całym świecie, produkując swoje urządzenia w Austrii i wpierając swoich przedstawicieli w ponad 30 krajach. Dodatkowo, dzięki światowej sieci partnerskiej, obejmującej partnerów handlowych i serwisowych, w ponad 60 krajach gwarantuje obecność ekspertów w pobliżu swoich klientów. Jako pionier technologii solarnej i producent pierwszych falowników, oferuje szeroką paletę wysokiej klasy produktów umożliwiających wytwarzanie, magazynowanie, rozdzielanie i zużywanie energii ze źródeł odnawialnych.

STABILNA FIRMA RODZINNA od 75 lat i NIEZAWODNY PARTNER W BRANŻY FOTOWOLTAICZNEJ

Firma Fronius podobnie jak kiedyś, tak i dziś pozostaje stabilną firmą rodzinną już od ponad 75 lat. Działa aż w trzech obszarach (ładowanie akumulatorów, spawalnictwo i energia słoneczna), co gwarantuje firmie siłę i stabilność. Swoją działalność opiera na następujących wartościach:

  • Ciągły rozwój, zgodny z duchem zrównoważonego rozwoju
  • Najwyższa jakość
  • Odpowiedzialne wykorzystanie zasobów

Wiarygodność firmy potwierdzają niezależne ekspertyzy: Dun & Bradstreet (D&B), największy na świecie usługodawca w sektorze informacji gospodarczej Business-to-Business, w 2020 roku przyznał firmie Froniusnajniższy współczynnik ryzyka.

GWARANCJA JAKOŚCI — MADE IN AUSTRIA

Wysoką jakość produktów potwierdzają wyniki testów przeprowadzanych w ekstremalnych warunkach. Kompleksowe testy wytrzymałościowe wykraczają daleko poza obowiązujące normy i typowe warunki użytkowania. Do produkcji seryjnej trafiają wyłącznie produkty odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak skrajne temperatury, wilgoć, lód, sól, pył i brud.

SILNE PARTNERSTWO i wsparcie techniczne — WSPÓLNIE W DRODZE DO 24 GODZIN SŁOŃCA

Program Fronius System Partner to gwarancja typowej jakości Fronius: certyfikowani Fronius System Partnerzy uczestniczą w regularnych szkoleniach i korzystają ze wsparcia firmy Fronius w prowadzonych procesach serwisowych. Firma wyróżnia się profesjonalnym wsparciem technicznym, który gwarantuje kontakt telefoniczny i e-mailowy oraz forum internetowe dedykowane dla instalatorów falowników firmy Fronius (www.forum-fronius.pl). W Polsce posiada siedzibę w Gliwicach i oddział w Gdańsku, gdzie realizowane są liczne szkolenia techniczne.

Firma stawia na partnerstwo, które przyczynia się do realizacji wizji 24 godzin słońca, czyli przekonania, że światowe zapotrzebowanie na energię może być w 100% pokrywane przez odnawialne źródła energii.

tauro.jpg [78.71 KB] GEN24.jpg [22.43 KB]

(MB)

 

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy