Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
logo-napis.png

Nowoczesne rozwiązania grzewcze od firmy Galmet na targach Enex w sieci

20 kwietnia 2021
Galmet to firma z blisko 40 letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. Od wielu lat to także wystawca targów Enex, które tym razem odbędą się w formie wirtualnej. Co zaprezentuje firma?

Galmet tworzy kompletne systemy grzewcze, oferując produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju.  

Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Wśród produktów zaprezentowanych podczas Enex w sieci znajdą się między innymi: Pompy ciepła Maxima Compact, Pionowy, stojący wymiennik SG W(S) Tower Grand oraz Pompa ciepła Airmax².

 

Maxima-Compact-przekroj.png [1.97 MB] Pompy ciepła Maxima Compact to komfort ogrzewania domu i wody zamknięte w jednym urządzeniu. Pompa wzbogacona o zbiornik do c.w.u., zintegrowany z nią w jednej obudowie jest urządzeniem minimalizującym koszty montażu i pozwala zaoszczędzić miejsce w kotłowni. Zapewnia komfort, stałą wysoką efektywność przez cały rok i kompleksową obsługę budynków przy optymalnym wykorzystaniu energii odnawialnej, w tym do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Cały system może być zarządzany przez panel dotykowy umieszczony na urządzeniu lub w innym pomieszczeniu, online poprzez stronę www, przy użyciu komputera lub smartfona. Zbiornik wykonany jest ze stali nierdzewnej 316L i ma pojemność nominalną 170 l. Do podgrzewania c.w.u. służy bardzo duża wężownica spiralna o powierzchni 3,6 m2. Pompa ciepła Maxima Compact osiąga COP do 4,5 (B0W35). System pogodowy adaptuje parametry pracy pompy do warunków atmosferycznych a wielofunkcyjny sterownik, umożliwia ustawienie harmonogramu pracy zarówno pompy ciepła jak i pompy cyrkulacyjnej. Maksymalna temperatura zasilania obiegu grzewczego wynosi 60°C. Układ wyposażony jest w elektroniczny zawór rozprężny i dodatkową grzałkę elektryczną o mocy 7 kW. Technologia Soft Start, łagodnego rozruchu sprężarki, gwarantuje wydłużoną żywotność sprężarki. Pompa Maxima Compact kwalifikuje się do dofinansowania w krajowych i lokalnych programach dofinansowania ekologicznych źródeł ciepła. Klasa energetyczna A++. Napięcie elektryczne - 400 V. Gwarancja do 60 miesięcy. Zakres modeli: 7GT, 10GT i 12 GT

 

SGWS-Tower-Grand-przekroj.png [1.66 MB] Pionowy, stojący wymiennik SGW(S) Tower Grand jest wykorzystywany do podgrzewania i magazynowania wody użytkowej. To idealne rozwiązanie do współpracy z pompą ciepła ze względu na dużą wężownicę spiralną o powierzchni od 1,4 do 4,3 m². Ocieplenie podgrzewacza wykonane jest z pianki poliuretanowej o dużej gęstości, która minimalizuje straty ciepła. Estetycznego wyglądu nadaje miękka otulina skay. Przed korozją wnętrze zbiornika i wężownicę zabezpieczają emalia ceramiczna oraz dwie anody magnezowe, które rozpuszczając się zasklepiają mikropęknięcia. W podgrzewaczu istnieje możliwość montażu kompletu elektrycznego na flanszy Ø 180 w otworze rewizyjnym lub na korku 6/4" jako dodatkowego źródła ciepła. Przyłącza wężownic, przyłącza ciepłej i zimnej wody - Gw 1", Klasa energetyczna B. Gwarancja 60 miesięcy. Zakres pojemności od 160 do 500 l.

 

Airmax-maly-caly.png [987.62 KB] Pompa ciepła Airmax² pracująca w systemie powietrze – woda wykorzystuje energię odnawialną do zaopatrzenia w ciepło całego domu. Zamienia energię pobraną z otaczającego powietrza w ciepło niezbędne do ogrzania domu, wody użytkowej, a nawet basenu. Stanowi oszczędne źródło zasilania ogrzewania podłogowego i mieszanego. Umożliwia sterowanie pompą cyrkulacyjną, obiegami grzewczymi i dodatkową grzałką elektryczną o mocy 7 kW. Zdalne zarządzanie systemem zapewnia moduł internetowy. Pompa ciepła montowana jest na zewnątrz budynku, a jej instalacja nie wymaga wykonywania odwiertów. Niezawodna sprężarka typu scroll i elektroniczny zawór rozprężny gwarantują pracę pompy z maksymalną wydajnością. Dzięki zastosowaniu modulowanych wentylatorów z zoptymalizowanymi łopatkami i elektronicznej pompy obiegowej Airmax² oferuje cichą i bezawaryjną pracę przez wiele lat. Automatyczny system odszraniania zapewnia efektywną pracę pompy nawet w temperaturze -20°C. Zastosowanie unikalnych rozwiązań pozwoliło osiągnąć współczynnik COP do 4,7 (A7W35) i klasę energetyczną od A+ do  A++. Pompa Airmax² kwalifikuje się do lokalnych i ogólnokrajowych programów dotacyjnych. Budowa pompy - monoblok. Króćce przyłączeniowe - Gz 1". Napięcie elektryczne - 400 V. Gwarancja do 60 miesięcy. Szeroka oferta modeli: 6GT, 9GT, 12GT, 15GT, 16GT, 21GT, 26GT i 30GT.

 

(MBr)

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy