642b2995-20230330-TargiKielce-Stom.jpg

Merytoryczny napęd Przemysłowej Wiosny 2024!

24 stycznia 2024
Seminarium „INNOWACJE i NOWE TECHNOLOGIE” to doskonały sposób, aby zaprezentować pakiet informacji dotyczących firmy, technologii lub produktu. Taka forma będzie idealnym uzupełnieniem ekspozycji targowej.

W trakcie seminarium poruszane będą m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Ale pojawią się także instytucje finansowe, które zaprezentują ofertę finansowania. Wydarzenie odbędzie się w otwartej strefie w hali I, prezentacje zaplanowano na trzy dni.

W programie m.in.:

- seminarium spawalnicze,

- technologie fotoniczne mające zastosowanie w laserach,

- ulgi podatkowe, ulgi na rozwój,

- Fundusze Europejskie / możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich na rozwój podmiotów produkcyjnych i przemysłu,
- badania i wdrożenie innowacji, 

- efektywność energetyczna,
- internacjonalizacja - wprowadzanie produktów na rynki zagraniczne,

- szkoleniami dla pracowników każdego stopnia,

- robotyzacja i automatyzacja produkcji,

- inteligentna automatyka fabryk, robotyzacja procesów, cyfryzacja produkcji,

- technologie przemysłu 4.0.

Szczegółowy podział tematów na cz. 1, 2 i 3 zostanie podany po 19 lutego. 

Wszystkich zainteresowanych wystąpieniem i promowaniem nowych technologii serdecznie zapraszamy do prezentacji oferowanych przez Państwa produktów, rozwiązań oraz możliwości technologicznych w formie 10-20 minutowych wystąpień. Liczba wystąpień jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o kontakt do dnia 12 marca 2024 r., kontakt Urszula Wasińska tel. 600 265 587

Wstęp bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja uczestników na stronie targów STOM.

Polecane aktualności
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.
14 marca 2024
Od środy 13 marca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich, Wystawowej i Malików w Kielcach. Drogowcy rozpoczęli kompleksową przebudowę tego miejsca, dotychczasowe skrzyżowanie zastąpi rondo turbinowe.