642b2995-20230330-TargiKielce-Stom.jpg

Merytoryczny napęd Przemysłowej Wiosny 2024!

24 stycznia 2024
Seminarium „INNOWACJE i NOWE TECHNOLOGIE” to doskonały sposób, aby zaprezentować pakiet informacji dotyczących firmy, technologii lub produktu. Taka forma będzie idealnym uzupełnieniem ekspozycji targowej.

W trakcie seminarium poruszane będą m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Ale pojawią się także instytucje finansowe, które zaprezentują ofertę finansowania. Wydarzenie odbędzie się w otwartej strefie w hali I, prezentacje zaplanowano na trzy dni.

W programie m.in.:

- seminarium spawalnicze,

- technologie fotoniczne mające zastosowanie w laserach,

- ulgi podatkowe, ulgi na rozwój,

- Fundusze Europejskie / możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich na rozwój podmiotów produkcyjnych i przemysłu,
- badania i wdrożenie innowacji, 

- efektywność energetyczna,
- internacjonalizacja - wprowadzanie produktów na rynki zagraniczne,

- szkoleniami dla pracowników każdego stopnia,

- robotyzacja i automatyzacja produkcji,

- inteligentna automatyka fabryk, robotyzacja procesów, cyfryzacja produkcji,

- technologie przemysłu 4.0.

Szczegółowy podział tematów na cz. 1, 2 i 3 zostanie podany po 19 lutego. 

Wszystkich zainteresowanych wystąpieniem i promowaniem nowych technologii serdecznie zapraszamy do prezentacji oferowanych przez Państwa produktów, rozwiązań oraz możliwości technologicznych w formie 10-20 minutowych wystąpień. Liczba wystąpień jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o kontakt do dnia 12 marca 2024 r., kontakt Urszula Wasińska tel. 600 265 587

Wstęp bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja uczestników na stronie targów STOM.

Polecane aktualności
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.