Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
ck-koncert-fb-1200-x-960-px.png

Koncertowa jesień w Centrum Kongresowym Targów Kielce

11 października 2021
Jesień w Centrum Kongresowym Targów Kielce zapowiada się bardzo koncertowo! W kalendarzu wydarzeń kieleckiego ośrodka znajdują się muzyczne imprezy, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń! Wśród  koncertów zaplanowanych w listopadzie br. znajdują się:  koncert zespołu „Nocny Kochanek” oraz akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego.

W okresie wakacyjnym i na początku września, na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce wystąpili już tacy artyści jak Grzegorz Bukała i Wały Jagiellońskie oraz legendy polskiego blues rocka podczas koncertu „Kielce Rockują”. W koncertowym kalendarzu kieleckiego ośrodka znajdują się już kolejne imprezy muzyczne.

MOCNE BRZMIENIA : ROCK’N’ROLL & HEAVY METAL

Koncert Nocnego Kochanka „Stosunkowo Udana Trasa” to wydarzenie promujące album "Stosunki Międzynarodowe". Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie hity jak: „Daj mi siebie”, „Nocny Pociąg” czy „Turbo Kochaś”. Koncert Nocnego Kochanka poprzedzi występ zespołu BALLBREAKER, złożonego z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. BALLBREAKER to czysty rock'n'roll o zapachu heavy metalu!

Koncert Nocny Kochanek „Stosunkowo Udana Trasa” odbędzie się w piątek, 12 listopada o 18:00 w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Bilety dostępne w sprzedaży online na stronie goingapp.pl lub w dniu koncertu.

AKUSTYCZNY KONCERT MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

Koncert „A niech gadają..” to pierwsza odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego, podczas których będzie można usłyszeć największe przeboje wokalisty oraz zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo!  Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie hity jak: "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Kochaj mnie Kochaj" czy "Wypijmy za to!" Oprócz Michała Wiśniewskiego, na scenie wystąpi również Ania Świątczak - wokalistka zespołu Ich Troje.

Akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego odbędzie się w niedzielę, 21 listopada o 18:00 w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Bilety dostępne w sprzedaży online na stronie kupbilecik.pl lub w dniu koncertu.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

Z kalendarzem muzycznych wydarzeń Centrum Kongresowego Targów Kielce można zapoznać się na stronie www.kielcekonferencje.pl oraz na stronie Targów Kielce www.targikielce.pl

(MCh)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy