97545040_119470579754998_4310155868021719040_n.jpg
Źródło: Kino Mobilne

Kino Samochodowe na terenie Targów Kielce!

29 maja 2020
Sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie uniemożliwiła korzystanie z dostępnych na co dzień sposobów rozrywki. Zamknięcie kin i instytucji kultury stało się inspiracją do organizowania projekcji pod chmurką – bezpiecznej formy spędzenia wolnego czasu w czasie pandemii.

Pomysł kina samochodowego zrodził się w latach 30. XX wieku, w latach 50. i 60. taka forma rozrywki znalazła duże zainteresowanie w Ameryce. Jedno z największych kin zorganizowano w stanie Nowy Jork i przygotowano wówczas ok. 2,5 tysiąca miejsc dla samochodów oraz wiele atrakcji dodatkowych. Kino samochodowe to komfortowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Każdy z widzów może wygodnie oglądać ulubiony film z fotela swojego auta. Dodatkowo, transmisja dźwięku za pomocą fal radiowych sprawia, że jest to bezpieczna forma rozrywki.

Pierwszy seans kina samochodowego w Kielcach zaplanowano od 5 do 6 czerwca 2020 roku. Organizatorzy przygotowali ciekawy repertuar skierowany zarówno dla dzieci, jak również dorosłych. W piątek, 5 czerwca wyświetlony zostanie dramat obyczajowy pt. „1800 gramów” oraz horror pt. ”Nie bój się ciemności”. Wśród tytułów zaproponowanych na sobotę, 6 czerwca znajdują się takie pozycje jak: „Super Spark: Gwiezdna Misja”, „Mayday” oraz „Psy 3”.

Organizatorzy zadbają o najwyższą jakość wyświetlanych filmów i komfort widzów. Na gości będzie czekać pyszna i bezpieczna strefa gastro.

Projekcja filmów odbędzie się na parkingu Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

Bilety można kupić drogą elektroniczną: https://mobilnekino.pl/wydarzenia/

Cena biletu dla jednego pojazdu wynosi 49 zł. Bilet dotyczy jednego pojazdu, dla maksymalnie 4 osób. Transmisja dźwięku będzie odbierana przez radia samochodowe.

Więcej informacji na stronie www oraz w wydarzeniu na Facebooku

Uwaga: Na seans można przyjechać tylko samochodem osobowym do wysokości 2 m.

Zapraszamy!

(MCh)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy