Mistrzostwa-Polski-i-Debiuty-w-Kulturystyce-i-Fitness-odbeda-sie-w-roznych-kategoriach-1.JPG

Kilkaset osób z całej Polski będzie rywalizować podczas Mistrzostw Polski oraz Debiutów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness!

14 lutego 2024
Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness każdego roku przyciągają do Kielc kilkuset miłośników sportu z całego kraju. Tegoroczne zmagania odbędą się od 12 do 14 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również wystawców z szeroką ofertą sportową.

Mistrzostwa Polski i Debiuty w kulturystyce i fitness oraz Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżącym klasycznym to nie tylko okazja do rywalizacji na najwyższym poziomie, ale także prawdziwe święto dla miłośników zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Dodatkowo, organizowany będzie Puchar Polski dzieci w fitness, który sprawi, że również najmłodsi będą mogli poczuć ducha rywalizacji i zdobywać pierwsze sportowe laury. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego zaprasza wszystkich entuzjastów sportu i zdrowego trybu życia już od 12 do 14 kwietnia do Centrum Kongresowego Targów Kielce. 

Debiuty PZKFiTS ponownie w Kielcach

Debiuty, to sportowa impreza skierowana do osób, które chcą spróbować swoich sił w kulturystyce i fitness. W wydarzeniu biorą udział zawodnicy, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brali do tej pory udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych. Debiuty odbędą się w kilkunastu kategoriach m.in. fitness akrobatyczne, artystyczne i sylwetkowe kobiet, kulturystyka klasyczna mężczyzn oraz classic physique.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness

Zawodnicy startujący w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness powalczą o tytuł najlepszego w kraju. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Zawody odbywają się w systemie blokowym, w różnych kategoriach sportowych. Jury będzie oceniać m.in. muskulaturę, koordynację ruchową, siłę i dynamikę zawodników. Od 12 do 14 kwietnia zaplanowano również Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness.

Szeroka oferta sportowych produktów

Poza dużą dawką emocji sportowych dostarczanych przez zawodników, na gości wydarzenia czeka również szeroka oferta wystawców zajmujących się tematyką zdrowia, odżywiania, produkcją sprzętu, czy odzieży sportowej.

Regulamin i program zawodów dostępny jest na stronie www.pzkfits.pl

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy kupić bilet na stronie www.targikielce.pl lub na miejscu w dniu zawodów.

Więcej informacji na stronie Facebook FIT WEEKEND.

 

Polecane aktualności
14 marca 2024
Niesamowite emocje towarzyszyć będą odwiedzającym FitWeekend, od 12 do 14 kwietnia. Odbędą się wtedy Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness. To wydarzenie organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego we współpracy z Targami Kielce, które przyciągnie do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju.
13 marca 2024
Jednym z gości specjalnych nadchodzącej edycji Mistrzostw Polski i Debiutów w Kulturystyce i Fitness będzie Kamil Jabłoński, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata IFA w Armwrestlingu. Wydarzenie zaplanowano od 12 do 14 kwietnia w Targach Kielce.
28 lutego 2024
Wszystkie dzieci z pasją do fitnesu zapraszamy na niezwykłe wydarzenie - Puchar Polski Dzieci w Fitness! To wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce i będzie stanowić eliminacje do Mistrzostw Świata Dzieci w Fitness.