83352463-3021799147856445-6165937290171383808-n.jpg

Kielce Summit Live "Żyj odważnie"

05 czerwca 2020
O doświadczeniach w biznesie, zdrowym stylu życia i skutkach pandemii koronawirusa mówili prelegenci podczas spotkania online w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Kielce Summit Live "Żyj odważnie" to kolejna odsłona energetycznych eventów motywacyjnych, które już wielokrotnie organizowane były wspólnie przez Targi Kielce i CONF. Podczas wczorajszego spotkania online nie zabrakło ciekawych wystąpień zaproszonych prelegentów. Prowadzący spotkanie – Basia Sipa i Jakub Sobieraj rozmawiali również z prezydentem Kielc – Bogdanem Wentą o zmianach, które wymusiła sytuacja związana z pandemią koronawirusa: - Trzeba brać pod uwagę, że kiedy wprowadzono wszystkie zakazy to wielu pracowników przeszło na pracę zdalną. Wśród reakcji ludzi jest strach, ale też odwaga, której to elementem jest panowanie nad strachem. Wiele osób wykazało postawę bardzo mocno obywatelską – mówił podczas spotkania prezydent Bogdan Wenta.

102310155-630497841145969-279800137033711616-n.jpg

Kielce Summit Live "Żyj odważnie" to już kolejne tego typu spotkanie, które zorganizowano dla mieszkańców regionu, jak i całego kraju. Tym razem, z powodów epidemiologicznych, wydarzenie przygotowano w nieco odmiennej konwencji – online.

Pierwszym z prelegentów wydarzenia była Ewa Wojciechowska, która uczy wystąpień na scenie i posiada bogaty wachlarz doświadczeń scenicznych. Pracuje kompleksowo nad wizerunkiem, zachowując przy tym naturalność i indywidualność danej osoby. Jak być dobrym występując online?:- Bardzo często spotykamy się z różnymi komunikatami, niespójnymi ze strony trenerów. To powoduje niepewność. Bardzo często dotyczy to mowy ciała. Jeżeli jeden trener mówi „gestykuluj”, a drugi trener mówi „nie rób tego” to złotym środkiem na wszystko jest balans – wskazała Wojciechowska.

Kolejne wystąpienie poświęcone zostało tematyce biznesowej. Ewelina Dulęba, założycielka Biura Rachunkowego „Pakto” mówiła o szansach i zagrożeniach, jakie daje tarcza antykryzysowa oraz dawała wskazówki, jak odkryć na nowo potencjał w swojej działalności:- Jak kryzys wpłynął na przedsiębiorców? Niektórzy wyszli z tego „obronną ręką”, niektórzy osiągnęli sukces, inni całkowicie się przebranżowili i prężnie działają, a jeszcze kolejni dotkliwie go odczuli – mówiła Ewelina Dulęba.

Ostatnim z prelegentów była Ewelina Lass, która dostarczyła widzom dużej dawki sportowej motywacji. Nie zabrakło również wielu cennych informacji dotyczących rozwoju osobistego:- Ja zaczęłam zmieniać swoje życie cztery lata temu, kiedy postawiłam na swój akcent zawodowy. Wówczas odważyłam się założyć własną działalność gospodarczą zajmującą się pośrednictwem kredytowym. W między czasie, w wolnych chwilach, z grupą szalonych ludzi - biegam. Korzystamy z tego, co daje nam przyroda i natura, by móc aktywnie ćwiczyć – mówiła podczas spotkania, miłośniczka sportu – Ewelina Lass.

Cała transmisja online dostępna jest na oficjalnym profilu Facebook Targów Kielce https://tiny.pl/79k7d

(AO)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy