Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
AX-fb-konkurs.png

Folie grzewcze od AX Technology walczą o Enex Award

20 kwietnia 2021
Ax Technology jest rodzinną spółką z ponad 30 -to letnim doświadczeniem działającą w 25 krajach Europy. Firma tworzy niezwodne produkty, które są jednocześnie wydajne i ekologiczne. Jeden z nich: folia grzewcza Dream Heat model DH No1 walczy o tegoroczny medal Targów Kielce.

Ax Technology jest producentem folii grzewczych na podczerwień klasy Premium. Produkt został stowrzony z potrzeby stworzenia projektu społecznie odpowiedzialnego, mającego na uwadze aspekt ekonomiczny, ekologiczny i przyjazny końcowemu użytkownikowi.

Materiały, z których obecnie budowane są domy mają coraz lepsze parametry techniczne oraz muszą spełniać coraz wyższe wymagania termiczne. System grzewczy Dream Heat  wspiera te działania i daje jeszcze większy komfort użytkowania będąc jednocześnie systemem wspierającym ochronę środowiska naturalnego.

Folie od AX Technlogy nadają się do stosowania w podłogach, ścianach, sufitach i stropach. System montażu jest szybki i prosty. Dla domu o powierzchni 150 m2 montaż zajmuje jedynie 1 dzień roboczy, co pozwala na większą ilość realizacji w krótszym czasie. Dodatkową zaletą jest przenikanie ciepła w ściany, podłogi, sufity, dzięki temu unikamy tworzenia się mostków termicznych, co w rezultacie zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni. Ogrzewanie foliami Dream Heat nie powoduje unoszenia się pyłków oraz kurzu.

(MBr)

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy