Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
bloczek-N15-oraz-NC15.jpg
Najpopularniejszym produktem jest bloczek N15 o pochyleniu 15 stopni, który można stosować zarówno na dachach płaskich jak i na gruncie.

Bloczek balastowy N15 od Nomitech walczy o Enex Award

27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci

nomitech.png [11.03 KB]

Bloczki balastowe serii N – rewolucją na rynku systemów balastowych

Nomitech sp z o.o. sp.k jest wyłącznym dystrybutorem bloczków balastowych serii N na terenie Polski oraz UE. Bloczki serii N są rewolucją na rynku konstrukcji balastowych. Najpopularniejszym produktem jest bloczek N15 o pochyleniu 15 stopni, który można stosować zarówno na dachach płaskich jak i na gruncie. Bloczek ten walczy o tegoroczny medal Targów Kielce.
Dzięki specjalnej mieszance betonowej oraz wbudowanym szynom, montaż takiej instalacji jest niezwykle szybki i łatwy. Najwyższa klasa ekspozycji betonu zapewnia trwałość konstrukcji na długie lata. W zależności od warunków wietrznych, mimo wagi bloczka wynoszącej 42 kg, możemy go dociążyć maksymalnie dwoma bloczkami NC15 o masie 15 kg każdy.

Jest to jedyny system balastowy, który dodatkowo możemy przykleić do dachu za pomocą kleju poliuretanowego. Prostota i szybkość montażu stawia prefabrykaty N15 na pozycji jednego z liderów rynku konstrukcji balastowych. Bloczki te można stosować również na gruncie, na przykład na farmach fotowoltaicznych. Elektrownie o mocy 1 MW jesteśmy w stanie zmieścić na niecałym hektarze gruntu, co w dobie rosnących ciągle czynszów dzierżawnych jest istotnym atutem dla inwestora.

Należy wspomnieć jeszcze o walorach eksploatacyjnych takiej farmy. Bieżąca konserwacja farmy nie będzie już czasochłonna. Całkowita wysokość farmy wykonanej na bloczkach N15 nie przekracza 60 cm. System balastowy N15 posiada 15 lat gwarancji.

bloczki-NS.jpg [36.89 KB] bloczek-N15-oraz-NC15.jpg [48.42 KB]

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas targów Enex w sieci

(MB)

 

 

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
26 kwietnia 2021
GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Już 28 kwietnia, w trakcie wirtualnego spotkania ENEX w sieci, firma zaprezentuje swoje nowości
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy