NOWA INFRASTRUKTURA (10-11.05.2022)

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego

"VISBUD-PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis
Visbud-Projekt Sp. z o.o. to firma, która wychodzi naprzeciw nowym oczekiwaniom budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej oferując, już od wielu lat, niezawodne technologie i materiały. Jakość i nowoczesności - oba te parametry zaliczamy do podstawowych priorytetów w naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy produkty najwyższej jakości światowych producentów. Dystrybuujemy materiały intensywnie rozwijającej się polskiej marki MONOLITH, jak również materiały amerykańskiej marki FORTA Corporation będącej od ponad 40 lat światowym liderem w produkcji kopolimerowego strukturalnego zbrojenia rozproszonego do posadzek przemysłowych.
Od wielu lat jesteśmy popularyzatorami na rynku ogólnopolskim niezawodnych produktów do wzmacniania i renowacji konstrukcji sygnowanych włoską marką RUREGOLD Srl. Oferowany przez nich innowacyjny system kompozytowych wzmocnień FRCM służy do stabilizacji i wzmacniania elementów konstrukcji murowych i żelbetowych obiektów przemysłowych, zabytkowych obiektów architektury oraz obiektów budowlanych na obszarach występowania wstrząsów.

Od 1978 r. amerykańska firma FORTA® Corporation odgrywa kluczową rolę na rynku budowlanym w zakresie technologii zbrojenia rozproszonego. Obecnie są światowym liderem branży, produkując i dostarczając najwyższej jakości syntetyczne włókna strukturalne dla globalnego przemysłu betonowego. FORTA® to marka, która kojarzy się z doświadczeniem i niezawodnością. Odgrywa ważną rolę w projektowaniu, budowie i konserwacji dróg, mostów, posadzek i budynków na całym świecie. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu w badania i rozwój, FORTA® nieustannie uczestniczy w kreowaniu przyszłości włókien polimerowych do zastosowań konstrukcyjnych w betonie.Ich innowacyjny produkt to strukturalne, syntetyczne makro-włókno FORTA-FERRO®, zaprojektowane w celu polepszenia właściwości mechanicznych i podwyższenia trwałości betonu oraz torkretu. Opatentowana mieszanka włókien kopolimerowych i polipropylenowych redukuje lub całkowicie eliminuje skurcz plastyczny betonu oraz pomaga wykluczyć użycie stalowej siatki przeciwskurczowej w posadzkach przemysłowych. Zbrojenie rozproszone FORTA-FERRO® sprosta największym wyzwaniom, wytrzymuje najcięższe warunki i próbę czasu.
1.jpg
Pliki do pobrania
Branża
Budownictwo specjalistyczne
Pokaż podobne firmy
  10-11.05.2022
  Godziny otwarcia
  • 10 V 2022
   10:00 - 17:00
  • 11 V 2022
   10:00 - 17:00