Do wydarzenia pozostało...

My TexStyle: tu zaczyna się przyszłość przemysłu tekstylnego!

Nowe technologie i innowacje z branży tekstylnej. Wiodący producenci maszyn, tkanin, tekstyliów technicznych i domowych oraz chemii. Eksperckie rozmowy o przyszłości przemysłu, recyklingu tkanin oraz o nowych rozwiązaniach z branży. To wszystko od 7 do 9 maja 2025 roku – na My TexStyle w Targach Kielce! Odliczanie już trwa!

Na wydarzeniu pojawią się wystawcy z 5 kontynentów. Swoje produkty zaprezentują firmy m.in. z Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Turcji, Uzbekistanu, Chin, Indii i Polski.

Strefy tematyczne

Strefy tematyczne

Strefa maszyn

Maszyny włókiennicze, dziewiarskie, maszyny do szycia, cuttery, drukarki 3D i wiele innych. Komponenty do maszyn. Oprogramowanie CAD

Strefa Tkanin

Tkaniny, dzianiny, tkaniny techniczne, włókna przędzy. Tkaniny tapicerskie i wypełnienia

Strefa Akcesoriów

Akcesoria do produkcji tekstylnej

Strefa laboratorium

Wyposażenie laboratoriów

Strefa chemii włókienniczej

Barwniki. Środki chemiczne stosowanych w procesach produkcyjnych

Strefa recyklingu

Zaawansowane maszyny do recyklingu tekstyliów

Strefa innowacji

Nanotechnologie, wearables i wykorzystanie AI. oferta startupów z branży tekstylnej

Strefa Wiedzy

Trzydniowy kongres FUTURE TexStyle, złożony z konferencji: GreenTexStyle, Business TexStyle, Innovation TexStyle

Aktualności
18 kwietnia 2024
Targi Kielce podpisały umowę partnerską ze Stowarzyszeniem Włókienników Polskich. Organizacja ma wspomóc kielecki ośrodek wystawienniczy w tworzeniu Międzynarodowych Targów Maszyn Tekstylnych, Materiałów i Akcesoriów My TexStyle, które zostały zaplanowane od 7 do 9 maja 2025 roku!
15 stycznia 2024
Tkaniny, maszyny, gotowe ubrania, materiały z recyklingu, startupy oraz liczne warsztaty i prelekcje – to wszystko w sześciu strefach tematycznych na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
15 stycznia 2024
Ogólnokrajowa gazeta z Bangladeszu, The Daily Khabarpatra, zajmuje się różnorodnymi tematami, takimi jak polityka, gospodarka, sport, kultura i rozrywka. Ukazała się tam również informacja o współpracy kieleckiego ośrodka wystawienniczego z GK Trade International przy organizacji targów My TexStyle!
11 grudnia 2023
Szwalnia Alison – najbardziej nowoczesna tego typu pracownia w województwie świętokrzyskim – została partnerem targów My TexStyle. Jej właścicielka, Milena Ostrowska, podzieliła się dziś z targową ekipą historią swojej miłości do szycia, zdradziła nieco tajemnic o specyfice swojej pracy oraz zapowiedziała, czym podzieli się ze zwiedzającymi podczas swoich prelekcji na kongresie Future TexStyle!
Partnerzy
Intsytucje wspierające
Patronat Medialny
Patronat Honorowy
7-9.05.2025
    7-9.05.2025