Koncert Maksyma Rzemińskiego (10.12.2023, godz. 17:00)

Maksym Rzemiński i orkiestra kameralna

Do wydarzenia pozostało...

Muzyczna podróż po najpiękniejszych utworach z albumów Maksyma Rzemińskiego - koncert artysty w towarzystwie Orkiestry Kameralnej!

„The best of” to nazwa wyjątkowego koncertu Maksyma Rzemińskiego – utalentowanego pianisty, który już 10 grudnia wystąpi w Centrum Kongresowym Targów Kielce w towarzystwie Orkiestry Kameralnej pod przewodnictwem Lucjana Szalińskiego- Bałwasa. Partie orkiestrowe opracuje Krzysztof Lenczowski.

Podczas grudniowego koncertu Maksyma Rzemińskiego zaprezentowane zostaną utwory z wybranych płyt: Inception, Maximus, Phoenix, She Remembers. To najpiękniejsze dzieła z filmowych hitów.

Maksym Rzemiński to absolwent szkoły muzycznej w Kielcach w klasie fortepianu oraz absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Odbył kurs mistrzowski u prof. Barbary Hesse Bukowskiej na Litwie. W młodości wielokrotny stypendysta fundacji: Sapere Aude, Na Rzecz Sztuki Dziecka, Fundacji dla wybitnie uzdolnionych muzycznie. Jest laureatem III nagrody I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego – Göttingen - Niemcy. Maksym Rzemiński już jako 10-letni chłopiec wykonał koncert fortepianowy Wolfganga Amadeusza Mozarta z towarzyszeniem kieleckich filharmoników. W 2015 roku nagrał pierwszy album z muzyką filmową „INCEPTION”. W 2018 roku wydał album „MAXIMUS”, trzy lata później w 2021 roku ukazał się album „Phoenix”., a album „She remembers” miał swoją premierę na początku 2023 roku.

Maksym Rzemiński występował w wielu różnych miejscach m.in. w polskiej ambasadzie w Paryżu, podczas gali charytatywnej „HOPE FOR HAITI”, podczas gali PHOTO-PRESS w Filharmonii Narodowej oraz w Filharmonii Berlińskiej.

Bilety na koncert Maksyma Rzemińskiego można nabyć na stronie kupbilecik.pl

Więcej informacji o koncercie w wydarzeniu FACEBOOK

Koncert organizowany jest przez agencję artystyczną Impresja.

 

     Kup bilet     

10.12.2023, godz. 17:00
    10.12.2023, godz. 17:00