KIERMASZ LETNI (6-7.06.2020)

Kiermasz letni - ogród, antyki, rowery i festiwal food trucków

Od 6 czerwca możliwa organizacja targów – decyzja rządu >>

letni kiermasz ogrodniczy Kiermasz letni - ogród, antyki, rowery i festiwal food trucków

Idziemy za ciosem - już od 6 do 7 czerwca odbędzie się kolejny kiermasz. Tym razem kielczanie będą mogli kupić nie tylko rośliny, ale także zabytkowe meble, winyle a nawet rower.

Kolejny kiermasz w Targach Kielce to następne nowości. Ponownie będzie można zakupić rośliny i akcesoria ogrodowe w atrakcyjnych cenach. Również zwolennicy rękodzieła będą mieli okazję nabyć wyjątkowe produkty z całego regionu. Równocześnie odbędzie się giełda kolekcjonerska, nie lada gratka dla pasjonatów unikatowych przedmiotów. Płyty winylowe, znaczki, meble rzeźby, obrazy i porcelana - to wszystko w jednym miejscu. Dodatkową atrakcją będzie festiwal food trucków, który zgromadzi najsmaczniejsze ciężarówki na terenie Targów Kielce.

Kiermasz OGRÓD i TY organizowany w maju, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc. Ponad 2000 klientów odwiedziło centrum wystawiennicze. Wszystko odbyło się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Każda osoba przebywająca na terenie kiermaszu musiała mieć zakryte usta, nosić rękawiczki oraz była zobowiązana do zachowania bezpiecznej odległości między sobą. Organizatorzy czerwcowej giełdy także stawiają na bezpieczeństwo podczas zakupów, oczywiście przy zachowaniu jak najwyższego komfortu.

Zapraszamy 6 i 7 czerwca do Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Parking płatny- 5 zł.


Godziny otwarcia: 9.00-16.00
Cena biletu: wstęp nieodpłatny
Cena parkingu: 5 zł
WEJŚCIE: brama nr 3 (na wprost hotelu Tęczowy Młyn), ul. Zakładowa 1
PARKING: wjazd bramą nr 3, miejsca parkingowe dla zwiedzających przy halach A i B

Aktualności
06 czerwca 2020
Ruszył Letni Kiermasz w Targach Kielce! Antyki, rowery, mnóstwo roślin i pyszne jedzenie...
Partnerzy i patronaty
6-7.06.2020
    6-7.06.2020