Do wydarzenia pozostało...

In-Pack Expo 2025, czyli spotkanie liderów branży opakowaniowej

Jesteś producentem opakowań? Poszukujesz nowych odbiorców? Oferujesz usługi związane z etykietowaniem i nadrukiem? Potrzebujesz surowców lub innowacyjnych rozwiązań? Chcesz zobaczyć co nowego pojawia się na rynku?

Dołącz do grona wystawców II Międzynarodowych Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO B2B od 5 do 6 lutego 2025 roku w Targach Kielce. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!

inpack-statystyki-2024.png [75.27 KB]

Rozwój biznesu to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Targi IN-PACK to niepowtarzalna okazja, by nawiązać nowe, wartościowe kontakty oraz zapoznać się z aktualnymi osiągnięciami branży opakowań w przemyśle, transporcie i logistyce. 30 lat doświadczenia w organizacji wydarzeń targowych nauczyło nas, że każda branża potrzebuje indywidualnego podejścia.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najlepszej jakości usług zarówno dla wystawców, jak i gości. Doskonałe położenie komunikacyjne ośrodka: 7 lotnisk w promieniu 160 km, bliskość tras S1 i 74, dogodne połączenia transportowe z Czechami, Słowacją, Ukrainą i Niemcami czynią Targi Kielce atrakcyjnym miejscem spotkań dla branży opakowaniowej. IN-PACK to spotkania, wiedza i kontakty biznesowe opakowane w pełen profesjonalizm Targów Kielce.

Dołącz do nas już dziś!

Rozwiń biznes

Zbuduj z nami biznes i spotkaj klientów z Twojej branży

 

Spotkaj nowych klientów

Wąski zakres branżowy gwarantuje precyzyjnie dobraną grupę uczestników

Zadbaj o swoich gości, a my zajmiemy się resztą

Przygotujemy Państwa wystąpienie targowe od A do Z. 30 lat doświadczenia zobowiązuje!

Wypromuj firmę w komfortowych warunkach

7 hal, nowoczesne centrum kongresowe oraz 2400 miejsc parkingowych zapewnią dogodne warunki do targowych prezentacji