Do wydarzenia pozostało...

Targi dają więcej >> Ulga podatkowa za udział w targach >>

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK

in-pack

Po raz pierwszy w Kielcach – Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK! Na międzynarodowej imprezie poświęconej technologii i biznesowi opakowań służących do przemieszczania i magazynowania towarów znajdą się wszystkie rodzaje pojemników: od transportowych po tych dla e-commerce. Targi IN-PACK to znakomita szansa do odkrycia nowinek z branży oraz nawiązania kontaktów biznesowych wartych miliony złotych!

Polscy producenci opakowań – w czołówce Europy

Krajowe firmy opakowaniowe są najprężniej rozwijającymi się w Europie. W Polsce działa 1/5 wszystkich firm z branży opakowań Unii Europejskiej. Jak wynika z analizy Banku Pekao S.A, zatrudniają one 14 proc. wszystkich pracowników tego sektora w UE. Dominujące segmenty to: opakowania z papieru, tektury oraz tworzyw sztucznych. Te stanowią 75% całej produkcji. Na pozostałą część składają się opakowania drewniane, szklane oraz metalowe. W każdym z tych sektorów Polska należy do czołowej piątki UE-27 pod względem wartości produkcji.

IN-PACK to spotkania, wiedza i kontakty biznesowe opakowane w profesjonalizm Targów Kielce

Targi Branży Opakowaniowej w Kielcach połączą wiodących przedsiębiorców z sektora opakowań i logistyki. Jednym z punktów targów IN-PACK będzie strefa pokazowa LET'S PACK IT!, w której będzie można zobaczyć funkcje ramienia robotycznego, systemy do automatycznego pakowania oraz procesy jego optymalizacji. Dzięki licznym pokazom i strefom tematycznym, IN-PACK sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zwiedzających.

Strefy tematyczne na IN-PACK: in-pack

  • Strefa Opakowań
  • Strefa Techniki Pakowania
  • Strefa Etykietowania i Nadruku
  • Strefa E-Commerce
  • Strefa Automatyki, Robotyki i Maszyn
  • Strefa Oprogramowania i Systemów IT
  • Strefa Surowców do produkcji opakowań

Druga edycja konwentu LogInPack na Targach Branży Opakowaniowej

Merytoryka najwyższej próby – tak można podsumować pierwszą edycję Międzynarodowego Kongresu dla branży logistycznej i opakowań LogInPack. Podczas kongresu omawiano najnowsze trendy, innowacje i wyzwania w dziedzinie logistyki i opakowań. Prelegenci zaprezentowali wiele interesujących koncepcji i rozwiązań, które miały na celu optymalizację procesów logistycznych, zwiększenie efektywności i minimalizację wpływu na środowisko.

W pierwszym Kongresie LogInPack prelegentami byli m. in.:

Krzysztof Sarnecki – Prezes Zarządu, Partner QUEST CM. Przedsiębiorca. Jeden z nielicznych zawodowych negocjatorów na rynku polskim, konsultant strategiczny, trener biznesu.

Andrzej Bułka – Prezes zarządu Fracht FWO Polska. Absolwent Wydziału Nawigacyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie (obecnie Politechnika Morska).

Janusz Piechociński – Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015. Podczas swojej kadencji uczestniczył w spotkaniach na najwyższym szczeblu z przedstawicielami ponad 120 państw, aktywnie promując polską gospodarkę i jej produkty, a także, zachęcając do inwestycji w Polsce.

Druga edycja Kongresu LogInpack odbędzie się podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK zaplanowanej na 13-15.02.2024.

Firma Relopack współorganizatorem targów In-Pack

Działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack została współorganizatorem Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK. Od 2022 roku Relopack stanowi część grupy Duisport, jednej z największych firm logistycznych w Europie. Zapewnia to producentowi jeszcze większe możliwości rozwoju oraz łatwość dostarczania wartości swoim klientom, korzystając z doświadczenia i infrastruktury globalnego operatora logistycznego.

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK odbędą się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego 2024 roku.

  in-pack-ikony-rozwin-biznes
  in-pack-ikony-nowy-klient
  in-pack-ikony-promocja

 

Rozwiń biznes

Tylko poprzez spotkania, właśnie na targach, można zbudować stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Zbuduj z nami biznes i spotkaj nowych klientów z Twojej branży.

Zapytaj o szczegóły

Spotkaj nowych klientów

Wąski zakres branżowy gwarantuje precyzyjnie dobraną grupę uczestników.ZOBACZ

Wypromuj firmę w komfortowych warunkach

7 hal, nowoczesne centrum kongresowe oraz 2400 miejsc parkingowych na terenie ośrodka stwarzają dogodne warunki do targowych prezentacji.

ZOBACZ  in-pack-ikony-zasieg
  in-pack-ikony-dojazd
  in-pack-ikony-opieka-klienta

 

Zwiększ zasięg

Skutecznie promuj się przed, w czasie i po targach. Skorzystaj z bogatej oferty usług reklamowych Targów Kielce.


ZOBACZ

Dojedź wygodnie do targów

7 lotnisk w promieniu do 180 km, bezpośredni dojazd drogami ekspresowymi S7 i 74 gwarantują wszystkim uczestnikom szybkie dotarcie na miejsce.

ZOBACZ

Zadbaj o swoich gości, a my zajmiemy się resztą

Przygotujemy Państwa wystąpienie targowe od projektu stoiska, poprzez jego budowę, catering aż po pomoc w organizacji dojazdu i noclegów. 30 lat doświadczenia zobowiązuje!

ZOBACZ

 

Aktualności
01 grudnia 2023
Wielokrotnego użytku, minimalistyczne oraz inteligentne – takie opakowania będą królować w branży w 2024 roku. Gpoup O – dostawca kompleksowych usług w dziedzinie logistyki, marketingu i zarządzania przedstawił 10 trendów w branży opakowaniowej na przyszły rok. Przeczytaj i dowiedz się, czy Twoja firma nadąża za zmianami.
29 listopada 2023
Targowe Elfy długo i ciężko pracowały i w końcu napisały listę grzecznych firm z branży opakowaniowej. Bez obaw, jesteś na liście! Teraz dowiedz się, jak zostać wystawcą na Targach IN-PACK, napisać list do Mikołaja i dostać prezent pod choinkę!
27 listopada 2023
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył jedyny w Polsce producent kompletnych linii produkcyjnych – Maszyny Pablo. Firma zaprezentuje nowości technologiczne i rozwiązania, które napędzają branżę oraz wzmacniają pozycję naszego kraju w Unii Europejskiej.
10 listopada 2023
Firmy z europejskiej czołówki branży opakowaniowej, kongres z ekspertami, wszystkie rodzaje opakowań i etykiet, a także specjalistyczne maszyny na premierowej edycji Targów IN-PACK! Wystawcy już mogą rezerwować powierzchnie dla prezentacji swoich produktów na premierowej edycji Targów Branż Opakowaniowej IN-PACK zaplanowanych od 13 do 15 lutego 2024 roku.
31 października 2023
Firma Polpak to kolejny wystawca premierowych Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK, które odbędą się od 13 do 15 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
23 października 2023
Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK, zaplanowane od 13 do 15 lutego, to doskonała okazja do prezentacji najnowszych innowacji, produktów i rozwiązań z zakresu opakowań. „Rzeczpospolita” wraz z portalem rp.pl dołączyły do promocji rozwoju gospodarczego Polski.
19 października 2023
Samoprzylepne wykroje etykiet na artykuły spożywcze i przemysłowe, kody kreskowe oraz etykiety na wagi – zaprezentuje litewski wystawca ARDEKAS na Targach Branży Opakowaniowej. Wydarzenie zostało zaplanowane od 13 do 15 lutego 2024 roku.
20 września 2023
20 września w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbyło się posiedzenie członków Klastra Creative Packaging Group. Tematem spotkania były odbywające się w lutym 2024 roku Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. W posiedzeniu uczestniczyli również przedstawiciele Targów Kielce.
15 września 2023
Działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack właśnie została współorganizatorem odbywających się w lutym 2024 roku targów IN-PACK. Na co dzień firma dostarcza wyjątkowe usługi i innowacyjne rozwiązania dla Klientów i Partnerów biznesowych z tego sektora
01 sierpnia 2023
Od 13 do 15 lutego 2024 roku po raz pierwszy w kalendarzu wydarzeń Targów Kielce pojawią się Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK. Targi Kielce zostały partnerem Klastra CPG, dołączając tym samym do firm wyznaczających kierunek rozwoju w branży opakowaniowej w Polsce.
28 czerwca 2023
Merytoryka najwyższej próby – tak można podsumować pierwszą edycję Międzynarodowego Kongresu dla branży logistycznej i opakowań LogInPack. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
27 czerwca 2023
27 czerwca rozpoczął się Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack, współorganizowany przez Targi Kielce. Gościem specjalnym wydarzenia jest Wicepremier i Minister Gospodarki w latach 2012 – 2015 Janusz Piechociński.
22 czerwca 2023
Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowań LogInPack zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie zaplanowane na 27 i 28 czerwca w Targach Kielce może pochwalić się pokaźną liczbą ekspertów. Imponuje nie tylko liczba prelegentów, ale też zaplecze merytoryczne każdego z nich.
07 czerwca 2023
Targi Kielce podpisały umowę o współpracy z firmą Lentewenc w sprawie organizacji w jednym terminie targów opakowaniowych i logistyki magazynowej. Krok ten znacznie zwiększy zasięg i tematykę zbliżających się wydarzeń.
30 maja 2023
Dr inż. Izabela Pliszka i Mgr inż. Krzysztof Dubaj z Politechniki Świętokrzyskiej przedstawią swój punkt widzenia na najważniejsze tematy w branży logistycznej i opakowaniowej. Spotkanie zamknie merytoryczną część drugiego dnia Kongresu LogInPack. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.
30 maja 2023
Digital Twin i proces mining będą tematami przewodnimi podczas panelów, które odbędą się drugiego dnia Kongresu LogInPack. Wydarzenie zaplanowane jest na 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.
30 maja 2023
„Zintegrowany model biznesowy w działalności logistycznej na przykładzie działalności grupy Duisport” – to temat spokania, jakie odbędzie się drugiego dnia Kongresu LogInPack. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.
29 maja 2023
Wady i zalety, a przede wszystkim przyszłość logistyki morskiej - rozmowa na temat tych zagadnień rozpocznie drugi dzień Kongresu LogInPack. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 czerwca w Targach Kielce.
28 maja 2023
„Nowoczesne narzędzia i instrumenty do zarządzania firmą logistyczną. Jak wykorzystać najnowocześniejsze osiągnięcia AI żeby usprawnić funkcjonowanie firmy?” – to temat, który poruszony będzie podczas czwartego panelu Kongresu LogInPack w Targach Kielce. Wydarzenie zaplanowane jest na 27 i 28 czerwca.
27 maja 2023
„Otwarci na nową rzeczywistość” to temat trzeciego panelu dyskusyjnego, będącego częścią Kongresu LogInPack. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 czerwca.
26 maja 2023
Opakowania specjalne w logistyce będą wiodącym tematem panelu organizowanego przez Polską Izbę Opakowań. Spotkanie będzie częścią Kongresu LogInPack, który odbędzie się pod koniec czerwca w Targach Kielce.
24 maja 2023
Już w czerwcu odbędzie się polski kongres poświęcony w całości branży w całości temu sektorowi. Kongres LogInPack stanowi platformę wymiany wiedzy oraz miejsce rozmów na temat najważniejszych trendów w tych sektorach. Wydarzenie poprzedza Międzynarodowe Targi dla Branży Opakowaniowej IN-PACK zaplanowanej na początek przyszłego roku.
19 maja 2023
Magazyn poświęcony branży opakowaniowej Packaging Polska został oficjalnym patronem medialnych Kongresu LogInPack!
18 maja 2023
Kongres Log In Pack, będący spotkaniem merytorycznym branży opakowaniowej odbędzie się 27-28 czerwca 2023 roku w Targach Kielce. Wydarzenie jest także okazją do zaznajomienia się z ofertą targów IN-PACK, które będą miały miejsce 13-15 lutego 2024 roku.
15 maja 2023
Po sześcioletniej przerwie targi opakowaniowego Interpack w Dusseldorfie wróciły do działania. Nie mogło tam zabraknąć ekipy targów IN-PACK.
25 kwietnia 2023
Miło nam poinformować, że Targi Kielce zostały przyjęte do Polskiej Izby Opakowań.
Współorganizator
Wspierają nas
Główny partner medialny
Partnerzy medialni