I ŚWIĘTOKRZYSKIE FORUM EDUKACJI USTAWICZNEJ (11-12.06.2024)

Jak uczyć i uczyć się w dobie nowoczesnych technologii?

konferencja-wup-plakat.jpg [1.03 MB] Jak sztuczna inteligencja zmienia dzisiejszą edukację? Które nowoczesne technologie wspierają proces edukacyjny dzieci, młodzieży i dorosłych? Jak będziemy uczyć i uczyć się w bliskiej i dalekiej przyszłości? Jakie zagrożenia niesie ze sobą sztuczna inteligencja?

Wszystkie osoby zainteresowane tajnikami sztucznej inteligencji mogą wziąć udział w I Świętokrzyskim Forum Edukacji Ustawicznej pt. „Jak uczyć i uczyć się w dobie nowoczesnych technologii?" Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2024 roku w Targach Kielce. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do znalezienia odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących pytań dotyczących edukacji formalnej i nieformalnej.

I Świętokrzyskie Forum Edukacji Ustawicznej to dwa intensywne dni wykładów, paneli dyskusyjnych i targów, na które zostali zaproszeni eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii i edukacji. Będzie to niezwykle ważne wydarzenie, inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których będą poruszane istotne kwestie dla województwa świętokrzyskiego, związane z edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych oraz kształceniem kadr dla kluczowych branż naszego regionu.

To niesamowita okazja, aby stworzyć swoistą platformę spotkań dla instytucji, placówek oświatowych i przedsiębiorców w celu wypracowania spójnych i trwałych mechanizmów współpracy dla lepszego jutra.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować za pomocą poniższego formularza. Zgłoszenie do konferencji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu. Udział w Forum nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu.

Zgłoszenie do konferencji: https://wupkielce.praca.gov.pl/-/23932022-i-swietokrzyskie-forum-edukacji-ustawicznej

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych", który wpisuje się w Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

Wszelkie zapytania można kierować do Biura Koordynacji ds. WZK dostępnego pod numerem telefonu nr 41 36 41 614

Więcej informacji na stronie www.wupkielce.praca.gov.pl oraz w wydarzeniu na FACEBOOK

11-12.06.2024
    11-12.06.2024