horti-tech

Targi sadownicze HORTI-TECH- nowoczesne maszyny, nawozy i … zdrowie!

Ogrodnictwo zrównoważone i bezpieczeństwo ogrodników tematem przewodnim jubileuszowej- V edycji wydarzenia.

Targi odbędą się od 6 do 7 listopada 2020 roku. HORTI-TECH to możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu.

Targi Kielce oraz Leaf Media po raz kolejny zadbają o branżę ogrodniczą. HORTI-TECH ma za zadanie skonsolidować branżę i dać dostęp do najnowszych technologii i najświeższej wiedzy praktycznej branży sadowniczo-warzywniczej. Poprzednią edycję obejrzało ponad 3500 zwiedzających.

Konferencja oraz bezpieczeństwo

Głównym wydarzeniem nadchodzącej imprezy będzie I Ogólnopolskie Forum Ogrodnictwa Zrównoważonego i Produkcji Ekologicznej. Miejsce wymiany doświadczeń, prezentacji nowości oraz konsultacji. Oprócz dostarczenia wiedzy eksperckiej i nowinek technologicznych organizatorzy zadbają o zdrowie producentów owoców i warzyw. Podczas targów będą prowadzone nieodpłatne, podstawowe badania dla zwiedzających. Będzie można zbadać ciśnienie, ale także wzrok i słuch.

Wszystko dla branży sadowniczej i warzywniczej

Maszyny uprawowe i narzędzia używane w produkcji sadowniczej i warzywniczej, ale też wszelkie niezbędne nawozy, biostymulatory, środki ochrony i wiele innych produktów przydatnych producentom owoców i warzyw – to i wiele innych produktów niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu gospodarstw można będzie zobaczyć w Targach.

Zapraszamy do Targów Kielce 6-7 listopada 2020 roku

Aktualności
01 kwietnia 2020
Propozycje zmian w dobie koronawirusa Związku Sadowników RP.