FIT-WEEKEND (8-9.05.2021)

Debiuty i Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness

Zawody kulturystyczne i fitness wracają do Targów Kielce

Najważniejsze zawody kulturystyczne i fitness w Polsce odbędą się już od 7 do 9 maja 2021 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

fit-weekend W tym roku wyjątkowo Debiuty oraz Mistrzostwa w Kulturystyce i Fitness odbywają się w jednym terminie. Już od 7 do 9 maja na scenie w sali konferencyjnej OMEGA Centrum Kongresowego Targów Kielce. Stanie na niej kilkaset zawodniczek i zawodników. Wydarzenia te są organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, we współpracy z Targami Kielce.

Debiuty PZKFiTS po raz kolejny w Kielcach

Debiuty, to otwarta impreza dla osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w kulturystyce i fitness. Wydarzenie wzbudza bardzo duże zainteresowanie i co roku podczas imprezy prezentuje się kilkuset debiutantów. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja zawodów dostarczy uczestnikom niezapomnianych sportowych emocji. W wydarzeniu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy nie są zrzeszeni w organizacjach sportowych, nie należą do Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz nie brali udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych.

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness w nowym terminie

Podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, zawodnicy walczą o tytuł najlepszego w kraju. Sportowe zmagania stanowią również eliminacje do Mistrzostw Europy. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Zawody odbywają się w systemie blokowym, w różnych kategoriach sportowych. Jury ocenia m.in. muskulaturę, koordynację ruchową, siłę i dynamikę zawodników.

Transmisja na żywo z Debiutów oraz Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness

Ze względów epidemiologicznych wydarzenie w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się bez udziału publiczności. Targi Kielce zadbają jednak o to, aby wszyscy zainteresowani sportowym przedsięwzięciem mogli obejrzeć je online. Dlatego na Facebooku wydarzenia FIT WEEKEND oraz YouTube Targów Kielce dostępna będzie transmisja na żywo.

dolacz-do-nas-na-facebooku.jpg [38.60 KB]