FIT-WEEKEND (12-14.04.2024)

Mistrzostwa Polski i Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness

Do wydarzenia pozostało...

Jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce - Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness ponownie w Kielcach!

debiuty-pzkfits-zdjecie-01.jpg [163.89 KB] Mistrzostwa Polski i Debiuty PZKFiTS organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, we współpracy z Targami Kielce rokrocznie przyciągają do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju! Tegoroczne zmagania będzie można oglądać od 12 do 14 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Sportowe debiuty w Kielcach

Debiuty PZKFiTS, to sportowa impreza skierowana głównie do debiutantów. Otwiera drzwi przed tymi, którzy chcą spróbować swoich sił w kulturystyce i fitness. To nie tylko walka o tytuły, ale przede wszystkim szansa dla tych, którzy nie związani są z żadną organizacją sportową, by zdobyć doświadczenie i wykazać się przed szeroką publicznością.

debiuty-pzkfits-zdjecie-02.jpg [141.01 KB] Największe talenty polskiej kulturystyki i fitness

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, które odbywają się równolegle, przyciągną uwagę miłośników sportu z całego kraju. To nie tylko zmaganie o tytuł najlepszego w Polsce, ale również eliminacje do prestiżowych Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostw Europy Juniorów i Weteranów oraz Uniwersyteckich Mistrzostw Europy. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Rozgrywki obejmą różnorodne kategorie sportowe, a jury oceni muskulaturę, koordynację ruchową, siłę i dynamikę zawodników.

Szeroka oferta sportowych produktów

To wyjątkowe wydarzenie nie ogranicza się jedynie do sportowych emocji - goście będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą wystawców zajmujących się zdrowiem, odżywianiem, produkcją sprzętu oraz odzieżą sportową. To nie tylko święto dla zawodników, ale także dla wszystkich pasjonatów zdrowego trybu życia.

Więcej informacji na stronie Facebook FIT WEEKEND oraz na stronie PZKF4iTS.

Aktualności
15 kwietnia 2023
Kilkuset miłośników sportu stanęło na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce podczas Mistrzostw Polski i Debiutów PZKFiTS. Impreza już od kilku lat przyciąga do kieleckiego ośrodka wystawienniczego sportowców z całego kraju.
13 kwietnia 2023
Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness każdego roku przyciągają do Kielc kilkuset miłośników sportu z całego kraju. Tegoroczne zmagania odbędą się od 15 do 16 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również wystawców z szeroką ofertą sportową.
12-14.04.2024
    12-14.04.2024