Do wydarzenia pozostało...

Znów pora na EXPO-GAS w Targach Kielce

targi gazownicze EXPO-GAS Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Minioną edycję Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odwiedziło niemal 3000 branżowych zwiedzających.

Zauważyliśmy nieco mniejszą liczbę wystawców i gości, ale zaobserwowaliśmy znaczny wzrost konkretnych, decyzyjnych zwiedzających – mówił w 2021 roku dr Robert Perkowski, prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS – wszyscy, którzy wzięli udział w wystawie są z pewnością zadowoleni, bo jest to wspaniała platforma wymiany doświadczeń i wzajemnego potencjału.

technika gazownicza na targach EXPO-GAS

Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa. Na kolejne zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 kwietnia 2023 roku.

Podczas Targów EXPO-GAS tradycyjnie odbywają się także merytoryczne spotkanie branży, a najlepsze produkty otrzymują medale i wyróżnienia.

Wystawie patronują Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Aktywów Państwowych, Urząd Dozoru Technicznego oraz Urząd Regulacji Energetyki. Współorganizatorem Targów EXPO-GAS jest Izba Gospodarcza Gazownictwa.

Patronat medialny
Współorganizator