Do wydarzenia pozostało...

Trzydniowe Targi EXPO-GAS – to będzie jeszcze lepsze święto branży gazowniczej!

expo-gas-2023 Odbywające się w cyklu dwuletnim Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS w 2025 roku będą trwały o jeden dzień dłużej. Progresywna sytuacja w branży oraz wysoki poziom zadowolenia odbiorców wystawy sprawiły, że EXPO-GAS będzie nie tylko trwał dłużej, będzie też większy. Od pierwszej edycji współorganizatorem wystawy jest Izba Gospodarcza Gazownictwa.

Podczas ostatnich edycji gazownicy spotykali się w hali E kieleckiego ośrodka, w 2025 roku targi zajmą tę halę oraz dodatkowo halę F.

- Mamy sporo czasu na przygotowanie jeszcze lepszych targów – mówi Anna Gąszcz, dyrektor projektu EXPO-GAS. W 2023 roku po raz pierwszy na targach zaprezentowały się firmy, które pokazały urządzenia przystosowane do współspalania z gazem ziemnym tzw. „gazów zielonych” – zero- i niskoemisyjnych, takich jak wodór, biometan, biogaz, gazy syntetyczne oraz urządzenia wykorzystujące paliwa gazowe. Kolejne edycje Targów Techniki Gazowniczej z pewnością będą wskazywały drogę rozwoju branży, dla której zostały stworzone – dodaje dyrektor Gąszcz.

Przypomnijmy, że w targach EXPO-GAS 2023 wzięło udział ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji. Wystawę odwiedziło ponad 3500 branżowych zwiedzających.

Kolejna okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych w Targach Kielce od 8 do 10 kwietnia 2025 roku. Zapraszamy!

Aktualności
23 maja 2024
Dr Andrzej Mochoń wziął udział w Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej Gazownictwa. W trakcie obrad przedstawione zostały sprawozdania z różnych obszarów działalności statutowej za rok 2023 oraz plany rozwojowe na rok 2024.
Patronat medialny
8-10.04.2025
    8-10.04.2025