Exotic Fest (28.04.2024)

Terrarystyka, akwarystyka i botanika w Kielcach

Różnorodne gatunki gekonów czy węży, a także ptaszniki, pająki, skorpiony, mrówki, jaszczurki i wiele więcej na organizowanym już po raz trzeci w Kielcacjh Exotic Fest. Nie zabraknie producentów roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów, a nawet chrupiących owadów jadalnych. To wszystko już 28 kwietnia w hali E Targów Kielce.

Exotic Fest w Kielcach to spotkanie dla miłośników terrarystyki, akwarystyki i botaniki, którzy chcą powiększyć swoją dotychczasową hodowlę o nowe gatunki zwierząt lub wyposażyć się w akcesoria niezbędne do tego hobby. To właśnie tam będzie można spotkać się i porozmawiać z najbardziej znanymi polskimi hodowcami z branży terrarystycznej. Na stoiskach wystawców zaprezentowane zostaną najciekawsze okazy gadów, płazów, mięczaków i właściwie wszystkie rodzaje stawonogów - pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Ofertę uzupełnią terraria, elementy i akcesoria niezbędne do ich wykończenia oraz wyposażenia.

Na stoiskach pojawią się świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, różne gatunki karaczanów muszki owocówki, a także skoczogonki. Oprócz owadów do hodowli, pojawią się również takie do jedzenia. Będę to różnorodne owady karmowe.

Firmy specjalizujące się w uprawie roślin z obszarów tropikalnych przedstawią szeroki wybór do terrariów, wiwariów, paludariów oraz innych projektów w szkle, a także roślin na domowy parapet. Nie zabraknie kolorowych bromelii, majestatycznych pnączy porastających drzewa, epifitycznych miniaturowych paproci, oryginalnych storczyków.

Wśród akwarystów znajdą się hodowcy popularnych gatunków ryb, choć nierzadko w unikatowych odmianach. Raki, krewetki, ślimaki wodne to również bywalcy strefy akwarystycznej Exotic Fest. Nie zabraknie pokarmów, preparatów, elementów wyposażenia akwariów oraz roślin do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

Oferta Exotic Fest jest jeszcze bardziej różnorodna. Znajdą się w niej przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest w Kielcach odbędzie się w Targach Kielce już po raz trzeci. Kolejna edycja już w niedzielę, 28 kwietnia od godz. 10:00 do 16:00 w hali E kieleckiego ośrodka.

Więcej informacji na stronie exoticfest.pl oraz  na profilu Facebook Exotic Fest.

 

exotic-fest-kup-bilet.PNG [7.05 KB]

 

 

Aktualności
19 kwietnia 2024
Miłośnicy terrarystyki, akwarystyki i botaniki spotkają się w Kielcach już po raz trzeci podczas Exotic Fest! To doskonała okazja do odkrycia fascynującego świata egzotycznych zwierząt oraz roślin. Zapraszamy 28 kwietnia do hali E, gdzie nie zabraknie różnorodnych gatunków gekonów, węży, ptaszników, pająków, skorpionów, mrówek, jaszczurek i wiele więcej niezwykłych okazów.
15 kwietnia 2024
Niemal 60 Wystawców na Exotic Fest Kielce już w niedzielę, 28 kwietnia podczas tegorocznej edycji targów. Przed nami niezwykłe spotkania z najlepszymi hodowcami w Polsce i wiodącymi firmami z branży.