Exotic Fest (19.11.2023)

Terrarystyka, akwarystyka i botanika w Kielcach

Miłośnicy terrarystyki, akwarystyki i botaniki spotkają się ponownie w Kielcach podczas Exotic Fest!

Jedyne tego rodzaju wydarzenie skupiające pasjonatów terrarystyki, akwarystyki i botaniki - Exotic Fest Kielce! Najbardziej znani hodowcy z Polski zaprezentują kilkaset gatunków zwierząt z różnych zakątków świata, a tym najciekawsze odmiany gadów, płazów, owadów, ryb i roślin. To wszystko już 19 listopada w Targach Kielce.

Do interesującego świata egzotycznych zwierząt oraz roślin terrariowych i akwariowych przeniosą się odwiedzający kielecki ośrodek wystawienniczy podczas listopadowego wydarzenia Exotic Fest w Kielcach. To właśnie tam będzie można spotkać się i porozmawiać z najbardziej znanymi polskimi hodowcami z branży terrarystycznej. Na stoiskach wystawców zaprezentowane zostaną najciekawsze okazy gadów, płazów, mięczaków i właściwie wszystkie rodzaje stawonogów - pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Ofertę uzupełnią terraria, elementy i akcesoria niezbędne do ich wykończenia oraz wyposażenia.

Wśród akwarystów znajdą się hodowcy popularnych gatunków ryb, choć nierzadko w unikatowych odmianach. Raki, krewetki, ślimaki wodne to również bywalcy strefy akwarystycznej Exotic Fest. Nie zabraknie pokarmów, preparatów, elementów wyposażenia akwariów oraz roślin do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

W ofercie botanicznej będzie mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest to okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji! To wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego milusińskiego. Wszystkim obecnym na Exotic Fest wystawcom zależy na propagowaniu odpowiedzialnej terrarystyki i rozwijaniu hobby zgodnie z posiadanymi umiejętnościami.

Bilety na Exotic Fest Kielce dostępne są w różnych wariantach na stronie www.tobilet.pl

Bilety w przedsprzedaży - w niższej cenie - tylko online i tylko do 18 listopada!

Więcej informacji na stronie Facebook Exotic Fest i w wydarzeniu Exotic Fest KIELCE.

 

Tradycyjnie, będzie też możliwość zrobienia zakupów.

 

exotic-fest-kup-bilet.PNG [7.05 KB]

Aktualności
19 listopada 2023
Wielu pasjonatów terrarystyki i akwarystyki przygląda się okazom gadów, płazów, pajęczaków, owadów i ryb z różnych zakątków świata podczas Exotic Fest. Wśród nich są też zwiedzający, którzy decydują się na zakup. Wydarzenie trwa w niedzielę do godziny 16 w hali E Targów Kielce.
10 listopada 2023
Różnorodne gatunki gekonów czy węży, a także ptaszniki, pająki, skorpiony, mrówki, jaszczurki i wiele więcej na Exotic Fest Kielce. Nie zabraknie producentów roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów, a nawet chrupiących owadów jadalnych. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 Wystawców. To wszystko już w niedzielę, 19 listopada w hali E Targów Kielce.
10 listopada 2023
Już w niedzielę, 19 listopada w hali E Targów Kielce ponad 60 Wystawców z całej Polski zaprezentuje najciekawsze odmiany gadów, płazów, ryb i roślin, a nawet chrupiące owady jadalne w czekoladzie. Przygotowano atrakcyjne rabaty, a także konkursy z nagrodami.
06 września 2023
Wejściówki na Exotic Fest KIELCE są już dostępne w sprzedaży online. To doskonała okazja, aby przenieść się do interesującego świata egzotycznych zwierząt oraz roślin terrariowych i akwariowych. Zapraszamy już 19 listopada do Targów Kielce.