EXOTIC FEST (19.11.2023)

Targi terrarystyki, akwarystyki i botaniki

Do wydarzenia pozostało...

Targi Exotic Fest wracają jesienią!

Jedyne tego rodzaju wydarzenie skupiające pasjonatów zwierząt egzotycznych wraca do Targów Kielce. Ponad 60 wystawców, przeszło 500 gatunków zwierząt z różnych zakątków świata, a w tym kilkaset odmian gadów, płazów, owadów, ryb i roślin. Targi terrarystyki, akwarystyki i botaniki Exotic Fest odbędą się już w 19 listopada w Targach Kielce.

W Targach Kielce zostaną zaprezentowane najbardziej egzotyczne okazy zwierząt i roślin od polskich i europejskich hodowców z branży terrarystycznej, akwarystycznej i botanicznej. Będzie to okazja do zakupienia gadów, płazów, owadów, pajęczaków, ślimaków, wijów i skorupiaków, a także porozmawiania ze specjalistami w ich hodowli i utrzymaniu. Zaprezentowane będą takie okazy jak pytony królewskie, gekony lamparcie, agamy brodate i gekony orzęsione.

Możliwy będzie zakup wszelkich akcesoriów do skomponowania wymarzonego terrarium, choć producenci gotowych, często też personalizowanych rozwiązań nie pozostają w tyle ze swoją ofertą.

Pojawią się też wystawcy prowadzący organizacje – fundacje, stowarzyszenia i azyle opiekujące się zwierzętami egzotycznymi, często pochodzącymi z interwencji. Ich zadaniem jest wsparcie organizatorów Exotic Fest w szerzeniu wiedzy i informacji na temat zwierząt egzotycznych, ich potrzeb i utrzymania. Wszystkim obecnym na Exotic Fest wystawcom zależy na propagowaniu odpowiedzialnej terrarystyki i rozwijaniu hobby zgodnie z posiadanymi umiejętnościami. Ich misją jest uświadamianiu jak wielka odpowiedzialność spoczywa na przyszłym właścicielu gada.

Możliwy będzie także legalny zakup zwierząt poznanych podczas Exotic Fest. Wydarzenie posiada pełne wsparcie centrów weterynaryjnych specjalizujących się w tym temacie.

Podczas listopadowych targów także fani akwarystyki, jak i początkujący akwaryści znajdą dla siebie ciekawe atrakcje. W tej części imprezy zostaną pokazane rozmaite gatunki ryb, krewetki, raki, kraby oraz rośliny akwariowe. Dostępne będą także elementy wyposażenia i wystroju akwariów.

Zapraszamy 19.11.2023 do Targów Kielce!

Aktualności
22 grudnia 2022
Wejściówki na Exotic Fest KIELCE są już dostępne w sprzedaży online na ToBilet.pl. Bilety na Exotic Fest to świetny pomysł na świąteczny prezent, nie czekajcie do ostatniej chwili.
19.11.2023
    19.11.2023