DOM, OGRÓD i TY (13-14.04.2024)

31. Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu

Do wydarzenia pozostało...

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

Rodzinny weekend w Targach Kielce w połowie kwietnia!

dom-ogrod-2022 Targi DOM, OGRÓD i TY towarzyszą Targom Kielce praktycznie od początku istnienia kieleckiego ośrodka. W tym czasie przeszły prawdziwą ewolucję, ale zawsze były wydarzeniem skierowanym do mieszkańców regionu, którzy całymi rodzinami pojawiali się w Targach Kielce. Połowa kwietnia to czas, w którym zaczynamy myśleć o uporządkowaniu swojego ogrodu, pracach remontowych oraz wprowadzeniu nowych aranżacji przed zbliżającym się sezonem letnim. Jeśli chcesz zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów, koniecznie odwiedź kielecki ośrodek wystawienniczy! Duży wybór artykułów budowlanych, roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić Twój ogród, taras lub balkon, odnajdziesz właśnie podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce.

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Urządzasz ogród?

Jeśli rozpoczynasz budowę domu, remont mieszkania lub zwyczajnie chcesz być na bieżąco w obowiązujących trendach, to kwietniowe wydarzenie jest miejscem dla Ciebie. U nas zapoznasz się z szeroką ofertą produktów i usług oferowanych przez wystawców. Wśród nich znajdą się artykuły wyposażenia wnętrz, produkty związane z ogrodnictwem, materiały budowlane i wykończeniowe, ale również zdrowa żywność, ekokosmetyki oraz produkty regionalne i rękodzielnicze. Podczas targów w kieleckim ośrodku pojawią się producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, czy paneli fotowoltaicznych.

Strefa ekspertów!

dom-ogrod-2022 Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. W trakcie wystawy do dyspozycji zwiedzających będą agenci ubezpieczeniowi, doradcy hipoteczni, architekci oraz projektanci wnętrz i ogrodów. Bezpłatne porady fachowców, z których mieszkańcy będą mogli skorzystać każdego dnia wystawy, stanowić będą uzupełnienie szerokiej oferty usług dostępnych podczas kwietniowego wydarzenia.

Strefa EKO i rękodzieło

Nieodłącznym elementem wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY są ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, w tym: dizajnerska biżuteria, obrazy, czy obrusy. Wszyscy zainteresowani ekologicznym stylem życia również odnajdą coś dla siebie. Na stoiskach wystawców będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw roślin oraz zapoznać się z szeroką ofertą ekokosmetyków.

Targi DOM, OGRÓD i TY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy w weekend od 13 do 14 kwietnia 2024 roku do Targów Kielce!

 

PATRONAT HONOROWY
PATRONAT MEDIALNY