DNI DLA BIZNESU (7.12.2023)

VIII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy

Jak przeprowadzić firmę przez „Rewolucję w fakturowaniu” czyli Krajowy System e-Faktur KSeF w Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas Dni dla Biznesu – VIII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy

Zapraszamy wszystkich właścicieli i przedstawicieli małych oraz średnich firm, doradców podatkowych, instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i jednostki samorządu terytorialnego do udziału w VIII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy organizowanym w ramach Dni dla Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „Rewolucja w fakturowaniu - Krajowy System e-Faktur KSeF”.  Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia 2023 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Prelekcje i wykłady w trakcie Dni dla Biznesu

Jak przygotować firmę na zmiany, które niesie ze sobą Krajowy System e-Faktur KSef? Na te pytania odpowiedzi udzielą eksperci podczas tegorocznej edycji Dni dla Biznesu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę dnidlabiznesu.pl

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddziału Okręgowego w Kielcach, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Oddziału Regionalnego w Kielcach oraz Targów Kielce.

Do zobaczenia w Centrum Kongresowym Targów Kielce już 7 grudnia 2023 roku! 

Organizatorzy
Patronat honorowy
Partnerzy
7.12.2023
    7.12.2023