DNI DLA BIZNESU (9.12.2022)

VII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy

Nowe spojrzenie na Polski Ład w Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas Dni dla Biznesu – VII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy

Zapraszamy wszystkich właścicieli i przedstawicieli małych oraz średnich firm, doradców podatkowych, instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i jednostki samorządu terytorialnego do udziału w VII Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorcy organizowanym w ramach Dni dla Biznesu. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie nowe spojrzenie na Polski Ład.  Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2022 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Prelekcje i wykłady w trakcie Dni dla Biznesu

W programie zaplanowano m.in.: wykłady i prelekcje na temat konsekwencji Polskiego Ładu dla przedsiębiorców oraz Polskiego Ładu z perspektywy administracji skarbowej. Prof. dr. hab. Witold Modzelewski dokona próbnej oceny Polskiego Ładu 2022, a w prelekcji Zbigniewa Radka z kieleckiego oddziału Polskiej Izby Biegłych Rewidentów pojawią się wstępne wnioski na temat CITu estońskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę dnidlabiznesu.pl

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddziału Okręgowego w Kielcach, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Oddziału Regionalnego w Kielcach oraz Targów Kielce.

Do zobaczenia w Centrum Kongresowym Targów Kielce już 9 grudnia 2022 roku! 

Organizatorzy
Patronat honorowy
Partnerzy
9.12.2022
    9.12.2022