AtoPsoriaDerm ()

III Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry

Trzecia edycja AtoPsoriaDerm zgromadziła ponad 400 osób i 30 firm w Targach Kielce

Ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne skierowane dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce rokrocznie przyciąga wielu gości

Łuszczyca to problem dotykający blisko miliona osób w Polsce. Jest to niezakaźna choroba genetyczna, której towarzyszą nieestetyczne zmiany na skórze, przez co wciąż spotyka się z niezrozumieniem społeczeństwa. Duża liczba zwiedzających potwierdza potrzebę organizacji tego typu spotkań.

Uczestnicy trzeciej edycji targów AtoPsoriaDerm mieli okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry łuszczycowej, problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Podczas wydarzenia można było skorzystać z wiedzy konsultantów, którzy udzielali informacji w zakresie leczenia dermatoz i ośrodków, w których te terapie można realizować.

Ubiegłorocznym targom AtoPsoriaDerm towarzyszyła konferencja dotycząca problemów organizacyjnych i medycznych związanych z profilaktyką i leczeniem chorych na łuszczycę w Polsce. Zwiedzający mogli również uzyskać wiedzę na temat uzyskania dostępu do skutecznej terapii.

Wydarzenie w Targach Kielce powstało z inicjatywy Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” ze wsparciem  Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów.


Organizatorzy:

Targi Kielce - logo więtokrzyskie stowarzyszenie chorych na łuszczycę koalicja na rzecz walki z łuszczycą

 

Patronat: 

nfz oddział świętokrzyski    
atopsoria - patronat - konsultant krajowy w dziedzinie dermatologii i wenerologii atopsoria - patronat - konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii rzecznik praw obywatelskich


Patronat medialny:

portale medyczne kobiety i medycyna  
Echo Dnia poradnik zdrowie poradnik zdrowie
medycyna praktyczna Radioklinika   apteka press
swiat zdrowia dermatopik   dermatolog
termedia ziko dla zdrowia rodzina zdrowia


Polecamy:

febumed