TRANSEXPO 2018 - Nagrody i wyróżnienia

 

W kategorii: AUTOBUSY

WYRÓŻNIENIE

  • BUSIMPORT PL sp.zo.o., Nekla za Isuzu Novociti Life

MEDAL

  • Solaris Bus & Coach S.A., Owińska za Solaris Urbino - facelift rodziny niskopodłogowych autobusów miejskich
  • Wanicki sp. z o. o., Mogilany za Irizar Integral i8
  • Volvo Polska Sp. z o.o., Wrocław ZA Volvo B4SC (7900) 10,6m

 

W kategorii: CZĘŚCI I WYPOSAŻENIE AUTOBUSÓW

WYRÓŻNIENIA

  • Herbert Kneitz GmbH, Bad Mitterwndorf za tkaninę antybakeryjną
  • R&G Plus sp. z o.o., Mielec za uniwesalny moduł pomiarowy MCS-1 z funkcją rejestratora zdarzeń
  • MEDCOM sp. z o.o., Warszwa za trolejbusowy system napędowy FT-240-600 /PSM -45
  • EL-CAB sp. z o.o., Owińska za system monitorowania temperatury w komorze silnika oraz w przedziale baterii

MEDAL

  • Groeneveld Polska sp. z o.o., Poznań za automatyczny system smarowania TRIPLUS
  • Drabpol Sp.J.  P.Drabczyński i Wspólnik, Mykanów za system napędowy TM4 dla elektrycznych autobusów miejskich

 

W kategorii: INFRASTRUKTURA TECHNICZNA

WYRÓŻNIENIE

  • Eltcrac System sp. z o.o., Kraków za DSDi Serwis - System Wsparcia Zaplecza Technicznego

MEDAL

  • MEDCOM sp. z o.o., Warszwa za stacjonarną ładowarkę autobusową EBC - 100S 45

 

W kategorii: SYSTEMY OBSŁUGI PASAŻERÓW

MEDAL           

  • Ster sp. z o.o., Poznań za kompozytowy system podręczny dla pojazdów komunikacji zbiorowej z funkcją podświetlania i komunikacji z pasażerem

 

W kategorii: SYSTEMY POBIERANIA OPŁAT

MEDAL

  • Mennica Polska S.A., Warszawa za Open Payment System - nowoczesny system wnoszenia opłat za przejazdy środkami komunikacji miejskiej w ramach systemu URBANCARD Wrocławska Karta Miejska  
  • Emar - Samoraj i spółka, sp.j., Kopytów za bileterkę autobusową EMAR 205

 

W kategorii: INNE

WYRÓŻNIENIE

  • PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., Warszawa za Paliwo CNG wraz z budową dedykowanej stacji tankowania

 

 

WYRÓŻNIENIA 2018 w kategorii „Stoiska małe i średnie”

za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska:

  • CAMIRA FABRICS Limited, Wielka Brytania (E-1)
  • DPK System Consulting Piotr Kisielewski, Wieliczka (E-2)
  • MEDCOM Sp. z o.o., Warszawa (F-8)
  • TEZANA Sp. z o.o., Stare Babice (F-9)

 

MEDALE 2018 w kategorii „Stoiska małe i średnie”

za oryginalny i nowatorski styl wystąpienia targowego:

  • GMV INNOVATING SOLUTIONS Sp. z o.o., Warszawa (E-33)
  • IRIS GmbH,  Niemcy (E-14)
  • JMN 40 Jan Maciej Niciejewski, Warszawa (C-1)
  • VOITH GmbH & Co. KGaA, Niemcy (E-37)

 

WYRÓŻNIENIA 2018 w kategorii „Stoiska duże”

za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego:

  • VOLVO POLSKA Sp. z o.o., Wrocław (E-4)

 

MEDALE 2018 w kategorii „Stoiska duże”

za kompleksową prezentację firmy i nowatorski sposób aranżacji:

  • ABP Bus & Coach Sp. z o.o. Sp.K., Słupsk (F-17)
  • EL-CAB Sp. z o.o., Owińska (E-21)
  • EVOBUS POLSKA Sp. z o.o., Wolica (E-35)
  • POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO Obrót Detaliczny Sp. z o.o., Warszawa (C-35)
  • SOLARIS BUS & COACH S.A., Owińska (E-19) 

oraz za kompleksową prezentację i nowatorski sposób aranżacji na zbiorowym stoisku dla firm:

  • GROENEVELD POLSKA Sp. z o.o., Poznań (E-26)
  • PETER RENZ Sp. z o.o., Grójec (E-26)
  • STER Sp. z o.o., Poznań (E-26)
  • SYSTEMY AUTOBUSOWE Spółka z o.o., Warszawa (E-26)