Biuletyn Informacji Publicznej
English English
 
 Targi Kielce » REHMED-PLUS
Loading
RSS RSS

IV Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS
Data najbliższej edycji: 2015 

Informacje
REHMED-PLUS Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS, które już po raz piąty odbyły się w Targach Kielce na długo zostaną w pamięci uczestników. To wszystko za sprawą najnowocześniejszego sprzętu i specjalistycznych urządzeń jakie zaprezentowali tegoroczni wystawcy, w tym kilkadziesiąt krajów z Polski i Węgier.

Wśród artykułów znalazły się między innymi protezy ortopedyczne, balkoniki i podpórki do chodzenia, wózki inwalidzkie i obuwie ortopedyczne. Jak co roku na targach REHMED-PLUS zwiedzający mogli poddać się specjalistycznym pomiarom. Na stoiskach wykonywane były bezpłatnie między innymi badania wzroku, pamięci czy nawet komputerowe badanie stóp. Po raz pierwszy na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego stacjonował cytomammobus.

więcej

Partnerzy targów

Koordynacja

www.polmed.org.pl

Aktualności


Partnerzy medialni:
Integracja

YEAPasiatrademart

MedipmentFizjo-Sport

http://www.e-kurort.pl

MSC Rehab

Kliniki w Polsce

Rehabilitacja w Polsce

Fizjoterapia OnlineBiomechanika

Terapio

Hospicjum Onkologiczne

Rehabilitacja

termedia

Inspiracje Medyczne

Superstarsi
Targi Kielce informują, że firma EXPO GUIDE bez naszej zgody posługuje się nazwą KIELCE TRADE FAIRS przy przedstawianiu swojej oferty. Targi Kielce S.A. nie są związane z tą firmą żadną umową i nie odpowiadają za jej zobowiązania.

Jednocześnie Targi Kielce informują, że została rozpoczęta procedura mająca na celu zaprzestanie bezprawnych działań przez firmę EXPO GUIDE.

Więcej informacji (PDF)

Jedzenie i zabawa - rozrywka i lokale - Kielce, świętokrzyskie Kultura - koncerty, kino, teatr, wystawy, recenzje - Kielce, świętokrzyskie

Bilbao Travel
Targi Kielce
Copyright: Targi Kielce
ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61
e-mail: biuro@targikielce.pl
www.rehmed.targikielce.pl