Sztuka negocjacji w biznesie - Sekrety sukcesu (20.06.2024, godz. 17.00)

Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych

Centrum Szkoleń i Coachingu zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Świętokrzyskiego Klubu Rozwoju Umiejętności Biznesowych. Warsztat odbędzie się 20.06.2024 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, serdecznie zapraszamy na ul. Zakładową 1.

Czym jest Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych?
Jest to cykl spotkań warsztatowych przeznaczonych dla środowiska biznesowego, dyrektorów, menagerów, działów HR i szkoleniowych oraz innych, którzy chcą mieć wpływ na rozwój swoich pracowników w organizacji lub sami chcą się systematycznie rozwijać.

Dla kogo jest Klub?

  • dla osób związanych z biznesem, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności biznesowe poprzez wykorzystywanie szkoleń, warsztatów, procesów coachingowych i mentoringowych
  • dla wszystkich chcących zdobywać nowe kontakty biznesowe, zainteresowanych integracją ze środowiskiem, wszystkich chcących poznawać praktyczne mechanizmy psychologii biznesu

Jak wyglądają spotkania i gdzie się odbywają?

Formuła Klubu zakłada trzy godziny szkoleniowo-warsztatowe w godzinach 17.00-20.00. Po warsztacie chętne osoby zapraszamy na spotkanie integracyjne w hotelu Tęczowy Młyn. Klub ma spełniać formę edukacyjną, propagować rozwój kompetencji kapitału ludzkiego.

Ponadto trzeba zaznaczyć, iż działalność klubu nie ma celu zarobkowego a opłata za uczestnictwo służy sfinansowaniu sali szkoleniowej, poczęstunku i symbolicznego wynagrodzenia dla trenera prowadzącego.

Tematem kolejnych warsztatów jest:

Sztuka negocjacji w biznesie - Sekrety sukcesu

Warsztaty z negocjacji to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia negocjacji na najwyższym poziomie. Szymon Grzegorczyk, doświadczony trener z wieloletnim doświadczeniem, przekaże uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia, które można od razu zastosować w codziennej pracy.

Program warsztatów:

  • Wprowadzenie do negocjacji: Podstawowe pojęcia i strategie
  • Analiza stron negocjacyjnych: Jak rozpoznać potrzeby i interesy drugiej strony
  • Techniki i style negocjacyjne: Jak dostosować strategię do sytuacji
  • Ćwiczenia praktyczne: Symulacje negocjacji w grupach
  • Zarządzanie konfliktem: Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami
  • Podsumowanie i wnioski: Kluczowe elementy skutecznych negocjacji

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności negocjacyjne – zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które już mają doświadczenie w negocjacjach, ale chcą je udoskonalić.

Warsztat poprowadzi: Szymon Grzegorczyk

grzegorz-szymczyk.jpg [153.46 KB] Szymon Grzegorczyk to trener biznesu i konsultant, który specjalizuje się w szkoleniach z obsługi klienta, Call Center oraz kompetencji menadżerskich. Z wykształcenia jest informatykiem, ale swoją karierę zawodową związał ze sprzedażą i zarządzaniem, wykorzystując jednocześnie nowoczesne technologie i oprogramowanie.

Swoje doświadczenie zdobywał pracując dla takich firm jak Philip Morris, Orange Polska oraz Notus Finanse. Posiada wykształcenie techniczno-informatyczne zdobyte na Politechnice Świętokrzyskiej oraz studia podyplomowe z e-marketingu na Wyższej Szkole Europejskiej.

Szkolił się również na kursie trenera biznesu w Grupie Set oraz ukończył Supervisor Academy. W swojej ofercie posiada szkolenia m.in. z generowania leadów, wprowadzania nowych pracowników, sztuki porozumienia z każdym oraz zważając na rozwój rynku - sprzedaży jako najważniejszej umiejętności przyszłości. Prywatnie jest mężem, ojcem oraz pasjonatem brazylijskiego jiu-jitsu.

20.06.2024, godz. 17.00
    20.06.2024, godz. 17.00