SafetyON (22.06.2019)

Konferencja nt. bezpieczeństwa w Internecie

safety on fb_dolacz Serdecznie zapraszamy na debiutująca na arenie Targów Kielce konferencję SafetyON – bądź bezpieczny w sieci.

Jej głównym celem jest szerzenie wiedzy na temat przeciwdziałania cyberprzestępczości oraz propagowanie działań, które w znaczącym stopniu wpływają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w wirtualnym świecie.

Odpowiednie zabezpieczenie swoich działań w sieci to podstawa. Żeby być dobrze przygotowanym na ewentualny atak ze strony hakera, warto znać sposoby pozwalające ograniczyć zagrożenie do minimum. Na konferencję SafetyON złożą się merytoryczne wykłady, którym przyświecał będzie cel rozwoju tak ważnego sektora, jak  bezpieczeństwo w sieci.

Swój udział w konferencji potwierdzili już liczni prelegenci, m.in.: wykop.pl, zaufanatrzeciastrona.pl, Exatel Security Operations Center, Bitbay, Allegro oraz przedstawiciele organów państwowych, czyli prokuratorzy, komendanci i policjanci.

Pamiętajcie, że Internet to nie tylko dobra zabawa, ale również niebezpieczeństwo, na które jesteśmy narażeni każdego dnia. Konferencja odbędzie się 22 czerwca podczas targów GAMEON w Targach Kielce. Musisz tam być!


Sponsor:

T-mobile    

Patronat:

policja 1919-2019    

Prelegenci:

allegro bitbay for sec kancelaria sołtysiński kawecki szlęzak wykop zaufana trzcia strona
           
22.06.2019
    22.06.2019