mytexstyle24-post-fb-pokazy-1200x900px.png
Trzy fascynujące pokazy mody na My TexStyle

Elektryzujące pokazy mody na My TexStyle

06 grudnia 2023
Areną dla fascynujących pokazów mody będą Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. hiszpańscy, francuscy, jak i amerykańscy projektanci. Prawdziwa perełka – pokaz projektów stworzonych w trakcie targów ukaże się w trzecim dniu wydarzenia! Za tym warto śledzić!

Trzy dni targów to trzy nieziemskie pokazy mody. Pierwsze dwa dni wydarzenia zostały zarezerwowane dla pokazów polskich i zagranicznych projektantów. Te dwa pokazy zjednoczą światową różnorodność stylów, kreując jednocześnie nowoczesne trendy. Od elegancji francuskich haute couture po ekspresję hiszpańskiego temperamentu, każda kolekcja będzie emanować indywidualnością kultury swojego kraju. My TexStyle staje się areną dla światowej mody, tworząc platformę, na której różnorodność artystyczna spotyka się z innowacyjnością projektantów z 5 kontynentów.

Perłą wśród pokazów mody zostanie efekt challenge’u, w którym wezmą udział projektanci podczas targów My TexStyle. Twórcy otrzymają dostęp do pracowni wyposażonej w najnowszy sprzęt oraz każdy rodzaj i kolor tkanin i dodatków. Dostaną też zadanie związane z zaprojektowaniem i uszyciem total look. Na wykonanie swoich dzieł będą mieli dokładnie tyle czasu, ile trwają targi, czyli 3 dni. Swoimi ubraniami będą mogli pochwalić się na wybiegu finałowym.

Pokazy będą nie tylko okazją do podziwiania znakomitych kolekcji, ale także możliwością zanurzenia się w globalnym klimacie kreatywności. My TexStyle to niezapomniane doświadczenie dla tych, którzy pragną odkryć pulsujący rytm międzynarodowej sceny modowej.

Do zobaczenia w Targach Kielce 7-9 maja 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
26 stycznia 2024
Turecki producent gotowej odzieży dla marek kształtujących europejską modę zaprezentuje swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Maszyn Tekstylnych, Materiałów i Akcesoriów. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 7 do 9 maja 2024 roku!
15 stycznia 2024
Tkaniny, maszyny, gotowe ubrania, materiały z recyklingu, startupy oraz liczne warsztaty i prelekcje – to wszystko w sześciu strefach tematycznych na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
15 stycznia 2024
Ogólnokrajowa gazeta z Bangladeszu, The Daily Khabarpatra, zajmuje się różnorodnymi tematami, takimi jak polityka, gospodarka, sport, kultura i rozrywka. Ukazała się tam również informacja o współpracy kieleckiego ośrodka wystawienniczego z GK Trade International przy organizacji targów My TexStyle!
11 grudnia 2023
Szwalnia Alison – najbardziej nowoczesna tego typu pracownia w województwie świętokrzyskim – została partnerem targów My TexStyle. Jej właścicielka, Milena Ostrowska, podzieliła się dziś z targową ekipą historią swojej miłości do szycia, zdradziła nieco tajemnic o specyfice swojej pracy oraz zapowiedziała, czym podzieli się ze zwiedzającymi podczas swoich prelekcji na kongresie Future TexStyle!
30 listopada 2023
Instytut Pantone od lat jest niezaprzeczalnym liderem w dziedzinie prognozowania trendów. Swoje kolekcje do rad ich ekspertów dostosowują nawet najbardziej znane domy mody. Choć Pantone oficjalnie ogłosi kolor, w którym zakocha się każdy w 2024 roku dopiero za 7 dni, to my już mamy sekretne informacje. Sprawdź, czy masz ten kolor w swojej ofercie!
27 listopada 2023
Najnowocześniejsza szwalnia w województwie świętokrzyskim została partnerem Międzynarodowych Targów Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn zaplanowanych na maj 2024 roku. Współpraca zaowocuje prelekcjami branżowymi oraz eksperckim doradztwem przy organizacji wybranych stref tematycznych.
23 listopada 2023
Firmy z Uzbekistanu zaprezentują tkaniny oraz odzież na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn w maju 2024 roku w kieleckim ośrodku wstawienniczym. Partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Przedsiębiorstw Przemysłu Tekstylnego i Odzieżowego Uzbekistanu – Uztekstilprom.
17 listopada 2023
Wystawcy z 13 krajów, m.in. Hiszpanii, Portugalii i Brazylii, zaprezentują tkaniny i technologie na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn. Wydarzenie zostało zaplanowane od 7 do 9 maja 2024 roku.