expo-gas-baner-odbierz-bilet-300x100
  expo-gas-baner-program-konferencji-300x100
  expo-gas-baner-rejestracja-na-konferencje-i-warsztaty

 

Na targi zapraszają m.in.:

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

Znów pora na EXPO-GAS w Targach Kielce

targi gazownicze EXPO-GAS Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Minioną edycję Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odwiedziło niemal 3000 branżowych zwiedzających.

Zauważyliśmy nieco mniejszą liczbę wystawców i gości, ale zaobserwowaliśmy znaczny wzrost konkretnych, decyzyjnych zwiedzających – mówił w 2021 roku dr Robert Perkowski, prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS – wszyscy, którzy wzięli udział w wystawie są z pewnością zadowoleni, bo jest to wspaniała platforma wymiany doświadczeń i wzajemnego potencjału.

technika gazownicza na targach EXPO-GAS

Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa. Na kolejne zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 kwietnia 2023 roku.

Podczas Targów EXPO-GAS tradycyjnie odbywają się także merytoryczne spotkanie branży, a najlepsze produkty otrzymują medale i wyróżnienia.

Wystawie patronują Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Aktywów Państwowych, Urząd Dozoru Technicznego oraz Urząd Regulacji Energetyki. Współorganizatorem Targów EXPO-GAS jest Izba Gospodarcza Gazownictwa.

Aktualności
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.
02 marca 2023
Jednym z wystawców Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS będzie w 2023 roku firma INTERLAB. Targi odbędą się od 19 do 20 kwietnia.
01 marca 2023
Podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, jednym z nich będzie firma BROEN.
24 lutego 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już w kwietniu zjednoczą w halach Targów Kielce całą branżę gazowniczą. Jednym z wystawców będzie katowicki INTROL.
09 lutego 2023
Oferta firmy z wieloletnią tradycją w gazownictwie do zobaczenia w Targach Kielce już w kwietniu.
08 lutego 2023
Nowatech - czołowy polski producent zgrzewarek do rur z poliolefin wystawi się na tegorocznych targach gazowniczych EXPO-GAS.
07 lutego 2023
Aplisens - polski producent przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów automatyki, lider wśród europejskich dostawców tego typu urządzeń będzie uczestnikiem tegorocznej edycji Targów gazowniczych EXPO-GAS.
06 lutego 2023
Firma ATAGOR Sp. z o.o. działa na rynku polskim i europejskim od ponad 17 lat, oferując klientom innowacyjne, sprawdzone i solidne technologie stosowane i branżach: gazowniczej, petrochemiczne, energetycznej i elektrycznej. Odwiedź stoisko ATAGOR podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już w kwietniu.
Współorganizator
Partnerzy Medialni