Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

tuning & motorsport show Targi Tuningu i Modyfikacji Pojazdów TUNING & MOTOR SHOW odbędą się od 1 do 2 lipca 2017 roku. Wystawa daje wyjątkową możliwość zaprezentowania profesjonalnych usług i najlepszych produktów niezbędnych do efektownej modyfikacji aut oraz tuningu. Na stoiskach nie zabraknie bogatej oferty unikalnych części, akcesoriów motoryzacyjnych, elektroniki samochodowej a także sprzętu Car Audio. W czasie wydarzenia odkryć będzie można wszelkie tajniki mocy, pojemności silnika, przyspieszenia, a także konstrukcji i designu każdego auta. Targi będą niepowtarzalną okazją do spotkania z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, firmami motoryzacyjnymi oraz miłośnikami aut z Polski i zagranicy. Kielecka wystawa to zatem doskonała okazja do wymiany doświadczeń, a także perspektywa nawiązania nowych kontaktów biznesowych i sprzedażowych.

Wystawie towarzyszy VI edycja Dub IT Tuning Festiwal podczas której prezentowanych jest co roku kilkaset niesamowitych aut tuningowych z całego świata. W programie wydarzenia znajdują się m. in. zdumiewające pokazy driftingu samochodów i motocykli, pokazy jazdy samochodów rajdowych, wyścigi wrak race i monster truck, pokazy tuning truck oraz zawody w skokach na bungee. Dub IT Tuning Festiwal odwiedza co roku ponad 15 tysięcy miłośników motoryzacji.


Aktualności

Popisy motocyklowe w Targach Kielce

Popisy motocyklowe w Targach Kielce

17.05.2017

Podczas Dub It Tuning Festiwal w Targach Kielce, przez dwa dni wydarzenia, 1 i 2 lipca, odbędzie się wyczekiwana 4.edycja Stunt Polish Cup oraz 6.edycja Mistrzostw Polski Stunt Open TUNING&MOTORSPORT

Szybkie samochody i piękne dziewczyny

Szybkie samochody i piękne dziewczyny

26.06.2016

Dub IT! Tuning Festiwal w prawdziwie wyrafinowanym stylu

Drift Show w Targach Kielce

Drift Show w Targach Kielce

26.06.2016

Niezwykłe samochody w kontrolowanych poślizgach

Ruszyło największe święto tuningu

Ruszyło największe święto tuningu

25.06.2016

Dub IT! Tuning Festiwal po raz piąty w Targach Kielce