XXV Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM

control-stom

Ważne wydarzenie przemysłu pomiarowego w Targach Kielce

XXV Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, które odbędą się w od 10 do 12 kwietnia 2018 mają w branży opinię jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo–Wschodniej.

Podczas kolejnej wystawy przemysłu pomiarowego w Targach Kielce prezentowane będą innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne.

 

control-stom

W halach wystawienniczych można będzie zobaczyć zarówno urządzenia do pomiarów wytrzymałości czy do określania innych wielkości fizycznych, jak również poznać systemy służące do przetwarzania obrazu.

Oprócz najlepszych firm i światowych marek, na targach CONTROL-STOM zaprezentują się instytucje szkoleniowe, instytuty, stowarzyszenia i wydawnictwa branżowe.

Tradycyjnie wystawa będzie częścią „Przemysłowej Wiosny” czyli targom związanym z obróbką metali,  technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi:  STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY oraz DNI DRUKU 3D.

Zapraszamy na „Przemysłową Wiosnę” do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018.