przy kominku - kiermasz świąteczny 1 grudnia 2018 Muzyka Krainy Łagodności w Kielcach

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" oraz towarzyszące mu wydarzenia: Kiermasz Świąteczny i Giełda Płyt Winylowych i Płyt CD to propozycja Centrum Kongresowego Targów Kielce. Muzyka Krainy Łagodności, świętokrzyskie smaki oraz piękne rękodzieło zagoszczą od  30 listopada do 1 grudnia w kieleckim centrum wystawienniczym.

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" to niszowa impreza, która jest wizytówką Kielc i pokazuje potencjał ludzi i samego miasta. Muzycznym klimatom towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. Kiermasz Świąteczny, Giełda Winyli i Płyt CD z punktami odsłuchu muzyki oraz plebiscyt stoisk z regionów miast i miejscowości wykonawców biorących udział w Festiwalu.

Festiwal „Przy Kominku”

Głównym założeniem festiwalu jest rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego wśród amatorskich zespołów wokalno-instrumentalnych w ramach otwartych przeglądów konkursowych. Program festiwalu „Przy Kominku” opiera się o dwa wydarzenia: Przegląd Konkursowy (pierwszego dnia) i Koncert Galowy Laureatów (drugiego dnia), podczas którego uczestnicy walczą o nagrodę publiczności i gwiazd muzycznej sceny piosenki literackiej, autorskiej, turystycznej czy poezji śpiewanej. Zespoły reprezentujące scenę Krainy Łagodności będą zmagały się o Grand Prix Festiwalu, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę organizatora imienia Grzegorza Pecla.

Więcej

Patronat medialny:

TVP3 Kielce Radio Kielce radio em echo dnia tvś telewizja świętokrzyska

Aktualności

Piękne prace Karoliny Kozieł na Kiermaszu Świątecznym

Piękne prace Karoliny Kozieł na Kiermaszu Świątecznym

16.11.2018

Grudniowe wydarzenie w Centrum Kongresowym Targów Kielce to doskonała okazja do zakupu unikatowych prezentów świątecznych.

Kiermasz w Targach z ekologicznymi produktami

Kiermasz w Targach z ekologicznymi produktami

15.11.2018

Nie wiesz jak zacząć grudzień? Skorzystaj z propozycji Centrum Kongresowego Targów Kielce i weź udział w Kiermaszu Świątecznym.

Piwnice Antoniego podczas Kiermaszu Świątecznego

Piwnice Antoniego podczas Kiermaszu Świątecznego

15.11.2018

Podczas grudniowego wydarzenia w Targach Kielce będzie można spróbować win i miodów pitnych ze specjalnej oferty przygotowanej przez właścicieli gospodarstwa agroturystycznego „Piwnice Antoniego”.

Smakowitości od Zagórzanek podczas Kiermaszu Świątecznego

Smakowitości od Zagórzanek podczas Kiermaszu Świątecznego

15.11.2018

Daj się wprowadzić w świąteczny nastrój z Targami Kielce i 1 grudnia weź udział w kolorowym jarmarku.