Aktualności

19.02.2019

Nasza Księgarnia w Strefie Gier Planszowych podczas Kids’ Time

Wydawnictwo będzie częścią strefy w której będzie można zagrać w najlepsze gry planszowe. Targi Kids’ Time odbędą się od 20 do 22 lutego 2019 roku.

Targi Kids' Time obchodzą w tym roku 10 urodziny
Targi Kids' Time obchodzą w tym roku 10 urodziny

X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time w Targach Kielce biją rekordy się pod wieloma względami: dodatkowa, dziewiąta (!) hala, jeszcze więcej wystawców z całego świata, premiery i nowości produktowe.

 

Wydawnictwo Nasza Księgarnia to wyjątkowa oficyna, łącząca tradycję i nowoczesność. W czerwcu 2016 wydawnictwo wydało gry planszowe. Marka stworzyła zespół złożony z najlepszych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie na polskim rynku gier. Od trzech lat tworzą ciekawą bogatej ofertę gier przeznaczonych dla dzieci, rodzin i dorosłych graczy. Zagraj z nami!

Szalona Gra Imprezowa - wszyscy gracie równocześnie! Staracie się jak najszybciej wyłożyć na stół wszystkie swoje karty. Aby wygrać, należy wykazać się spostrzegawczością i szybkością!

Gra na emocjach - gra na emocjach jeszcze nigdy nie była taka zabawna!
Zadajesz pytanie zaczynające się od „Jak się czuję, gdy…”, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie – takiej, która według nich najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje. Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt! Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty.

Lisek urwisek - gra detektywistyczna dla dzieci. Gra kooperacyjna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą. Zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę. Wśród lisów ukrył się lisek urwisek – gracze muszą współpracować, aby go odnaleźć. Gra posiada wyjątkowe elementy: specjalne kostki ze śladami lisa, pionki detektywów oraz detektor – specjalny sprzęt detektywa pozwalający zidentyfikować poszukiwanego lisa!

Totem - staracie się umieścić swoje elementy na szczycie totemu. Nikt jednak nie wie, które elementy należą do rywali! Obserwujcie działania rywali, blefujcie i zdobywajcie punkty! Doskonała zabawa dla graczy w każdym wieku.

Ślimaki to mięczaki - w tym wyścigu wygra najwolniejszy ślimak! Podczas gry nie znasz kolorów ślimaków należących do rywali. Za pomocą kostek przemieszczasz nie tylko swojego, lecz także pozostałe ślimaki. Takiego wyścigu jeszcze nie było!
Rewelacyjna zabawa dla graczy w każdym wieku. Śpiesz się powoli!

Sen - gracze wybierają się w podróż do świata ze snów. Czekają na nich niezwykłe krainy: niektóre jak z bajki, inne z kolei mroczne i pełne kruków. Podglądaj i przejmuj sny rywali. Celem gry jest stworzenie snu z jak najmniejszą liczbą kruków

Paszczaki - podczas gry wszyscy kolejno wykładamy na stół po jednej karcie. Jak złapać paszczaka? Musisz swoją kartę wyłożyć w taki sposób, aby na początku i na końcu rzędu kart znalazł się taki sam paszczak. Gdy to ci się uda, zdobędziesz wszystkie paszczaki z tego rzędu!

(PŚ)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019
23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019