Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

ogród i ty Sezon na ogrody rozpoczęty!

Drzewa, kwiaty, meble, ozdoby – wszystko, co potrzebne, aby nasze ogrody i balkony wyglądały zdumiewająco już niebawem w Targach Kielce. Ulubione wydarzenie miłośników zieleni odbędzie się od 7 do 9 kwietnia w Targach Kielce.

Wiosna nadciąga wielkimi krokami. To oznacza, że przygotowania do urządzania ogrodów, balkonów i tarasów czas zacząć. Z myślą o wszystkich, którzy kochają zieleń po raz kolejny odbędą się Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą architektów ogrodów i firm projektujących tereny zielone. W czasie wystawy prezentowane będą również meble ogrodowealtanydomki letniskowemała architektura oraz ogrodzenia. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami od producentów i dystrybutorów rzeźb, lamp, oświetlenia oraz systemów nawadniania ogrodów. Jak co roku będzie można zakupić drzewa, kwiaty cięte, rośliny doniczkowesadzonki, cebulki i krzewy. Podczas targów, w specjalnej Strefie Ekspertów będzie można skorzystać z bezpłatnych porad architektów ogrodów.

Więcej


Aktualności

„Euro Truck” promujący jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich lat

„Euro Truck” promujący jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich lat

09.04.2017

Prosto z Gdyni do Targów Kielce, zawitał „Euro Truck”, który promuje Mistrzostwa Europy UEFA Euro U21 2017 w piłce nożnej.

O roli drzew i ich wycince na konferencji „Zieleń potrzebna od zaraz”

O roli drzew i ich wycince na konferencji „Zieleń potrzebna od zaraz”

07.04.2017

Pierwszy dzień targów Ogród i Ty w Targach Kielce przebiegł pod znakiem wykładów i dyskusji na temat zagospodarowywania miejskich terenów zielonych.

Sztuka Bonsai z kieleckim Centrum Ogrodniczym Bonsai Park

Sztuka Bonsai z kieleckim Centrum Ogrodniczym Bonsai Park

03.04.2017

Sezon ogrodniczy w pełni już rozpoczęty, entuzjaści świata roślin z niecierpliwością wyczekują kwietniowych targów OGRÓD i TY 2017. W Targach Kielce, od 7 do 9 kwietnia, będzie możliwość między innymi bliższego przyjrzenia się sztuce bonsai

Zieleń potrzebna od zaraz!

Zieleń potrzebna od zaraz!

28.03.2017

Salon Zieleni i Małej Architektury Miejskiej to projekt organizowany po raz pierwszy w czasie XXIV Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY, które odbędą się od 7 do 9 kwietnia w Targach Kielce


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner