Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Wyjątkowy festiwal!

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 już po raz szesnasty daję okazję do spotkania z najlepszymi klinicystami. W Centrum Kongresowym Targów Kielce, od 19 do 21 maja będzie można wysłuchać wykładów polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie stomatologii praktycznej. Organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów.

Jak co roku, spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

- Atmosfera tego spotkania, daleka od kongresowej oficjalności zachęca do pytań o nowe, do dyskusji na temat zagadnień niejasnych, do otwartych analiz kontrowersji. To także spotkanie profesjonalistów poszukujących nowych doświadczeń i stałego wzbogacania własnej wiedzy i praktycznego doświadczenia – podkreślają organizatorzy.

W ubiegłym roku w największej w Polsce konferencji stomatologów wzięło udział blisko 900 osób. Do Targów Kielce przyjeżdżają uczyć najlepsi profesorowie z całego świata.

Już po raz czwarty spotkanie odbywa się w Targach Kielce. Organizatorem DENTOPOLIS jest Wydawnictwo Kwintesencja. Aktualności

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

19.05.2017

Centrum Kongresowe Targów Kielce oferujące nowoczesne sale konferencyjne oraz wnętrza zaprojektowane z myślą o intensywnych szkoleniach, ale również odpoczynku, od dziś do niedzieli stało się gigantycznym gabinetem stomatologicznym

Targi Kielce najlepsze dla specjalistów

Targi Kielce najlepsze dla specjalistów

13.05.2016

Centrum Kongresowe wielkim gabinetem stomatologicznym

DENTOPOLIS po raz trzeci w Centrum Kongresowym

DENTOPOLIS po raz trzeci w Centrum Kongresowym

11.05.2016

Festiwal Stomatologii Praktycznej znów w Targach Kielce