PLAST ECHO

Plastech

 


 

PLAST-ECHO-Okladka-2-numer PLAST ECHO

plast-echo PLAST ECHO jest miesięcznikiem wydawanym przez Plastech.pl, największy polski internetowy serwis dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W czasopiśmie podejmowane są najistotniejsze i najciekawsze tematy jakimi żyje branża przetwórców tworzyw sztucznych.

„PLAST ECHO” to wywiady z kluczowymi postaciami, analizy, komentarze ekspertów i felietony poświęcone zagadnieniom dotyczącym branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Istotnym elementem czasopisma jest „Gama Dostawców” - przewodnik po firmach oferujących swoje produkty i usługi w poszczególnych sektorach.

PLAST ECHO ukazuje się zarówno w wersji drukowanej jak i cyfrowej, która jest interaktywna. Z poziomu czasopisma można w łatwy sposób przenieść się na stronę reklamodawcy, obejrzeć film wideo lub uzyskać więcej informacji na tematy poruszane w artykułach.

https://www.plastecho.com

 

 


 

Plastech

Plastech-logo Plastech.pl to największy polski serwis internetowy dla branży tworzyw sztucznych. Podejmuje najważniejsze tematy dotyczące Tworzyw, Maszyn, Opakowań i Recyklingu. Prezentuje istotne wiadomości i wydarzenia branżowe, firmy i oferty biznesowe. Umożliwia tysiącom użytkowników nawiązywanie nowych kontaktów handlowych. Wortal Plastech.pl przez ponad 18 lat swojego istnienia skupił wokół siebie liczną społeczność osób i organizacji zaangażowanych w rozwój polskiej branży tworzyw sztucznych. Prowadząc serwis w wersji angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej jest również  znany i ceniony na rynkach międzynarodowych. Dzięki temu stał się  unikalnym miejscem służącym skutecznej promocji produktów i usług. 

https://www.plastech.pl

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy