WH2Q7829-20190614-TargiKielce-NecroExpo.jpg

Necroexpo tickets now available

09 march 2021
Free registration for Necroexpo is now open. NECROEXPO is held from 18 to 20 June 2021 at Targi Kielce; the event puts the funeral business-sector in the limelight.

The ticket for the event can be obtained after registration at necroexpo.pl;  all you need to do is pin in your details and wait for your entry ticket delivered into your mail box. Come and see the largest funeral industry fair.

- Necroexpo invites and welcome employees of funeral parlours, florists' owners, but also cemetery managers and administrators - says Marcin Musiał, the expo manager.

Visitors are in for cutting-edge hearses, a while array of coffins and urns, floristic shows complemented with conferences, seminars and meetings galore. Every year, Necroexpo attracts hundreds of business-insiders; they all say that the show's assortment is worth seeing and becoming familiar with.

This year's  NECRO EXPO is held from 18 to 20 June at Targi Kielce.

 (MBr)

Recommended articles
10 november 2021
Targi Necroexpo od lat cieszą się zainteresowaniem zwiedzających i uznaniem wystawców. Jako pierwsza i jedyna wystawa branży funeralnej w Polsce, pragniemy działać wspólnie ze wszystkimi stowarzyszeniami oraz izbami dbającymi o interesy firm z branży pogrzebowej.
21 october 2021
Wieloletnie sukcesy rozwiązań dla branży funeralnej wprowadzanych przez firmę Brainbox zaowocowały stworzeniem portalu funeralnego w kategorii premium.
20 october 2021
Władze oraz członkowie izb związanych z branżą funeralną spotkali się w Targach Kielce, aby dyskutować o zmianach ustawy o pochówkach. W rozmowach 21 września i 11 października wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji zrzeszających firmy i usługodawców z tego sektora.
18 august 2021
Targi Kielce od lat organizują przestrzeń do spotkań dla firm i przedsiębiorców związanych z sektorem pogrzebowym. Jako organizator Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo dbamy, aby nasi wystawcy oraz zwiedzający znali produktowe nowości, ale także byli na bieżąco z trendami marketingowymi i sprzedażowymi.
25 june 2021
Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA i najmłodszym prezydentem w historii Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.
17 june 2021
Wieloletni wystawca targów Necroexpo, firma Melex zaprezentowała karawan po zamianach technicznych. Przedsiębiorstwo stal pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów.
14 june 2021
Szkolenie on-line „Marketing i sprzedaż w social mediach” skierowane do pracowników branży funeralnej odbędzie się już 17 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.
18 may 2021
Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce zapraszają na meeting i dyskusję pt. „Ostatni rok w działalności firmy z branży funeralnej w czasie epidemii", które odbędą się już 28 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.