Necroexpo22-FB-1200x1200px-targi-z-rekomendacja-en.jpg

NECROEXPO comes with FIAT-IFTA recommendation

22 april 2022
The NECROEXPO - Funeral and Cemetery Fair was recommended by the World Organization of Funeral Operatives FIAT-IFTA, the world's largest association of the funeral industry.

Owing to this recommendation, the Necroexpo can attract even more essential customers and contractors, which directly translates into the success of the funeral sector in Poland and Europe.

The organisation's website reads: "For over 15 years, Necroexpo has been one of the most important events in this economy segment."

Previous Necroexpo gathered 105 companies from 11 countries, and the exhibition hosted over 1,500 visitors.

Recommended articles
27 may 2022
„Najczęstsze problemy sprzedażowe w branży pogrzebowej” - to temat szkolenia, które odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Necroexpo 2022. Szkolenie poprowadzi Maciej Żarys - ekspert od taktyk sprzedażowych.
27 may 2022
Wojciech Labuda, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci będzie oficjalnym gościem tegorocznej edycji Targów Pogrzebowych NECROEXPO 2022. Pełnomocnik tym samym objął wydarzenie swoim oficjalnym patronatem.
27 may 2022
Julia von Stein, znana z programu "Królowe życia", najchętniej oglądanego programu w stacji TTV, odwiedzi targi NECROEXPO 2022 w Targach Kielce. Celebrytka opowie o swoim zawodzie w branży funeralnej.
25 may 2022
Auto Galeria - producent szerokiej gamy zabudów samochodowych, także tych o charakterze pogrzebowym, przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022.
25 may 2022
Bemo Motors, autoryzowany dealer marki Ford będzie jednym z wystawców targów NECROEXPO 2022. Firma zajmuje się w modyfikowaniu pojazdów o różnego rodzaju zabudowy, także pogrzebowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca, w Targach Kielce.
23 may 2022
Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.
20 may 2022
Jak zwiększać liczbę zamówień na świeckie i katolickie pogrzeby w firmach świadczących usługi pogrzebowe będzie można dowiedzieć się podczas targów Necroexpo (3-5 czerwca 2022) z prelekcji Anety Dobroch Mistrzyni Świeckiej Ceremonii, która podzieli się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat.
19 may 2022
"Prelekcję pt. ,,Digitalizacja branży funeralnej - o tym jak aplikacja SILENTA usprawni pracę w Twojej firmie” poprowadzi Robert Jakubowski - Człowiek o ponad 20 letnim doświadczeniu w branży pogrzebowej, pomysłodawca oraz właściciel firmy Silenta, który opowie o nowoczesnym rozwiązaniu problemów z którymi na co dzień spotykają się właściciele oraz pracownicy branży funeralnej.