26 września 2022
Labirynt oraz Anna Maria Jopek & Piotr Wojtasik Quintet, Kasia Pietrzko Trio , Tomasz Dąbrowski & The Individual Beings, i oczywiście Mino Cinelu - gwiazdy jazzu przyciągnęły tłum fanów. Targi Kielce Jazz Festiwal Memorial to Miles zdecydowanie zachwycił.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
11 września 2022
Dzień Otwarty Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego przyciągnął setki osób. Wystawę przygotowaną przez Wojsko Polskie oglądali nie tylko pasjonaci, ale całe rodziny z dziećmi.
05 września 2022
W przeddzień uroczystego otwarcia XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Targi Kielce i wręczył ordery oraz odznaczenia kilkunastu zasłużonym Pracownikom Targów Kielce. Za zasługi na rzecz rozwoju sektora targowego w Polsce nagrodzeni zostali Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i Wiceprezes Bożena Staniak Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
29 sierpnia 2022
Targi Kielce od wielu lat przyczyniają się do realizacji wydarzeń, które niosą wartość dodaną dla mieszkańców regionu. Jedną z takich inicjatyw jest wsparcie w organizacji trzydniowego Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji – który przyciągnął tłumy widzów do Kieleckiej Kadzielni.
26 sierpnia 2022
Gościem pierwszego odcinka „Energetycznych poranków" jest Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszard Gliwiński. Do projektu wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
01 sierpnia 2022
Ponad 150 kolarzy reprezentujących 23 zespoły rozpoczęło w sobotę, 30 lipca w Kielcach, zmagania w tegorocznym wyścigu Tour de Pologne. Dzień wcześniej na kieleckim Rynku odbyła się oficjalna prezentacja wszystkich zawodników i drużyn.
06 lipca 2022
W Kielcach trwają XII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2022, w których udział bierze około 400 zawodników z całego kraju. Wydarzenie wspierają Targi Kielce. Rozgrywki stanowią kwalifikacje do igrzysk światowych, które odbędą się w 2023 roku w Berlinie.