20230125-214415.jpg
Wyróżnieni w konkursie "Pracownik Roku 2022" wraz z zarządem Targów Kielce - prezesem dr Andrzejem Mochoniem i wiceprezes Bożeną Staniak.

Budowanie ducha zespołu i gala Pracownik Roku Targów Kielce z emocjami

07 lutego 2023
Szkolenia, kształtowanie dobrych relacji i gala Pracownik Roku 2022 – te elementy w styczniu wzbogaciły pracę załogi Targów Kielce. Najważniejszy tytuł został przyznany Michałowi Łyskowi, pracownikowi Zespołu Organizacji Targów za nieszablonowość, pomysłowość i profesjonalizm.

Ponad stu pracowników Targów Kielce pod koniec stycznia wzięło udział w szkoleniu. Czas spędzili trenując umiejętności pracy zespołowej oraz komunikacji. Podczas  wykładów trenerzy przekazywali wiedzę m.in. o tym, jak radzić sobie ze stresem i rozwiązywać konflikty. Elementem szkolenia była gra terenowa, w czasie której podzieleni na grupy zawodnicy wykonywali ciekawe zadania, jak strzelanie z łuku do puszek, czy ustawianie drewnianych klocków za pomocą  wahadła sterowanego sznurkami. Wyzwania przyprawiały o emocje i salwy śmiechu. Zdecydowanie duch współpracy został zbudowany.

 

Z kolei spotkanie na luzie pod hasłem „Dres i klapki na bankiet i do żabki…” wpłynęło pozytywnie na koleżeńskie więzi. Liczni pracownicy nie tylko postawili na luźny outfit, ale także przebrali się w stylu dresiarzy z lat 80. i 90. Były więc kolorowe retro i crash, białe skarpety, klapki, bawełniane opaski na głowę, łańcuchy, a nawet peruki. Najbardziej pomysłowe kreacje zostały nagrodzone solidnymi owacjami zespołu. Wśród atrakcji wieczoru był także quiz przygotowany przez Magdalenę Sitarską z wydziału PR oraz Monikę Jedynak, asystent zarządu. Pytania związane były z jubileuszem 30-lecia Targów Kielce. Drużyny sprawdzały swoją wiedzę o firmie. W takim klimacie tworzyły się przyjacielskie relacje, które przekładają się na codzienną pracę w sprzyjającej atmosferze. 

 

Pracownicy Roku 2022 Targów Kielce wyróżnieni 

 

Od powrotu do przeszłości rozpoczął się wieczór pod hasłem „Black&white” - wielu poruszył wyświetlony film przygotowany przez Urszulę Kołodziejczyk z wydziału PR oraz Mateusza Bobka z Marketingu na 30-lecie Targów Kielce, a prezentujący pracowników sprzed lat. Okazało się, że praca w Targach Kielce odmienia także życie prywatne - tu rodziły się uczucia, które prowadziły przed ołtarz. Tak - małżeństwa są nadal szczęśliwe :)

Emocji nie brakowało w czasie ogłaszania wyników konkursu „Pracownik Roku 2022”. Najważniejszy tytuł otrzymał Michał Łysek, przez lata związany z Wydziałem Public Relations i Marketingiem, dziś działający w Zespole Organizacji Targów. Jest człowiekiem wielu talentów, nieszablonowym, pełnym energii wulkanem pomysłów, profesjonalistą i ekspertem od zadań niemożliwych. To „interdyscyplinarny” człowiek firmy. Przeszedł wiele szczebli kariery - od stażysty w marketingu, przez konferansjera do managera brand marketingu po członka grup zadaniowych w wydziale targowym. Z sukcesem realizuje kampanie marketingowe, jak i zadania techniczne, inicjuje wdrażanie nowych projektów, jak Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Wydarzenie  z roku na rok rośnie w siłę i jest mocno doceniane przy wystawców, jak i zwiedzających.

 

W kategorii Kreatywność tytułem „Pracownik Roku 2022” nagrodzony został grafik Tomasz Purski z Marketingu. W kategorii Rozwój zawodowy docenione zostały dwie osoby - Paulina Zaborska z Wydziału Administracji oraz Monika Jedynak, asystent Zarządu.

 

W kategorii Profesjonalizm także nagrodzono dwie osoby - Iwonę Godowską z Zespołu Human Resources i Kadr oraz Małgorzatę Kozieł pracującą na samodzielnym stanowisku ds. płac. W kategorii Debiut tytuły otrzymały prawnik Magda Kozieł, Kateryna Radkovets z Marketingu oraz Marzena Ślusarz z Wydziału Public Relations.

W kategorii Życzliwość i otwartość na współpracę pracownicy firmy w głosowaniu nagrodzili Magdalenę Kozieł.

Zarząd docenił także Dyrektora Centrum Kongresowego Andrzeja Kiercza za organizację strony technicznej spotkania Rady Ministerialnej OBWE w Łodzi. Nagrodę za projekt specjalny otrzymał także Kamil Perz z Zespołu Organizacji Targów - za ściągnięcie do ośrodka Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, które wcześniej odbywały się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Pierwsza edycja kielecka TSW okazała się sukcesem.

 

Brawa dla wszystkich!

 

 

/MŚ/