„Dobrze, że jesteś”

pracownicy-mikolajki2017baltow.jpg [766.63 KB]
W 2017 roku pracownicy wraz z rodzinami spędzili mikołajki w Chatce Mikołaja w Bałtowie

W myśl tego hasła Targi Kielce przyznają nagrody „Pracownik Roku” dla osób, których postawa i działania są wzorem do naśladowania, a także stwarzają  atmosferę służącą komfortowej i efektywnej pracy, motywują do zawodowego rozwoju.

Troska o dobro pracownika obiera różne formy, bazując na podstawie jaką jest Kodeks Pracy. Bardzo ważne są relacje międzyludzkie, stąd organizacja wydarzeń służących integracji. Pracownicy spotykają się w sprzyjającej atmosferze między innymi przed najważniejszymi świętami. Dzielą się opłatkiem w czasie wigilii, wspólnie zdobią bombki i choinkę przed Bożym Narodzeniem. Ważne wydarzenia dla Targów Kielce, jak jubileusze, także są obchodzone z udziałem załogi. Wiele z tych spotkań jest organizowanych z myślą o bliskich, pracownicy zabierają całe rodziny, by wspólnie świętować.

Dobrze znać Targi

By ułatwić nowym pracownikom aklimatyzację w firmie, została wprowadzona agenda  „Witaj”. Z pomocą opiekuna, zatrudniony poznaje ekipę i Targi Kielce, co minimalizuje stres związany z nowym miejscem pracy. Podczas licznych rozmów, pracownik dowiaduje się, jak firma funkcjonuje. Dzięki temu identyfikuje się z jej celami i działaniami.   

Z kolei osoby, które decydują się obrać inną zawodową drogę, spotykają się z pracownikami w ramach agendy „Do widzenia”. Formuła ułatwia pozostawienie relacji z pracownikami w pozytywnym tonie. 

pracownicy2022.jpg
Wręczanie nagród „Pracownik Roku” to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich

Rozwój i motywacja  

Bardzo ważnym dla firmy jest stały rozwój załogi i zauważanie wyróżniających się osób. Przyznawana jest więc nagroda Pracownik Roku, mająca na celu docenienie postaw i działań, które warto naśladować. W ramach programów podnoszących kwalifikacje pracowników i budżetu szkoleniowego, zatrudnieni mogą korzystać z kursów, które służą zawodowemu rozwojowi. Dla Targów Kielce fachowość nie ma granic, więc w firmie  z powodzeniem miejsce pracy znajdują także osoby niepełnosprawne.

Na zdrowie

W całym pakiecie dla pracownika nie może zabraknąć opieki zdrowotnej, na którą składa się między innymi rozbudowany pakiet badań medycznych. Zatrudnieni mają też możliwość skorzystania ze szczepienia przeciwko grypie. Koszt szczepionki i badania lekarskiego pokrywają Targi Kielce. 

 

 

 

 

Wideo

Wydarzenia

21 czerwca 2024
13 złotych, 6 srebrnych i 12 brązowych. 31 pracowników Targów Kielce otrzymało Medale za Długoletnią Służbę. Podczas uroczystości, która odbyła się 21 czerwca w naszym ośrodku, pracowników centrum odznaczył wicewojewoda świętokrzyski, Michał Skotnicki.
12 lutego 2024
Akademia Pana Kleksa, baśniowa opowieść „O rybaku i złotej rybce”, tańce, piosenki i moc zabawy. W sobotę, 10 lutego, w siedzibie Targów Kielce, odbył się bal karnawałowy zorganizowany dla dzieci pracowników firmy. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 maluchów, które w towarzystwie ponad setki opiekunów przeżywały niezapomniane chwile .
31 sierpnia 2023
Wakacyjna przygoda czekała w sierpniu na dzieci pracowników Targów Kielce. W firmie odbyły się półkolonie, podczas których dzieci wzięły udział w wycieczkach do najatrakcyjniejszych miejsc w Kielcach oraz uczestniczyły w animacjach zorganizowanych w siedzibie Targów.
07 lutego 2023
Szkolenia, kształtowanie dobrych relacji i gala Pracownik Roku 2022 – te elementy w styczniu wzbogaciły pracę załogi Targów Kielce. Najważniejszy tytuł został przyznany Michałowi Łyskowi, pracownikowi Zespołu Organizacji Targów za nieszablonowość, pomysłowość i profesjonalizm.