„Dobrze, że jesteś”

pracownicy-mikolajki2017baltow.jpg [766.63 KB]
W 2017 roku pracownicy wraz z rodzinami spędzili mikołajki w Chatce Mikołaja w Bałtowie

W myśl tego hasła Targi Kielce przyznają nagrody „Pracownik Roku” dla osób, których postawa i działania są wzorem do naśladowania, a także stwarzają  atmosferę służącą komfortowej i efektywnej pracy, motywują do zawodowego rozwoju.

Troska o dobro pracownika obiera różne formy, bazując na podstawie jaką jest Kodeks Pracy. Bardzo ważne są relacje międzyludzkie, stąd organizacja wydarzeń służących integracji. Pracownicy spotykają się w sprzyjającej atmosferze między innymi przed najważniejszymi świętami. Dzielą się opłatkiem w czasie wigilii, wspólnie zdobią bombki i choinkę przed Bożym Narodzeniem. Ważne wydarzenia dla Targów Kielce, jak jubileusze, także są obchodzone z udziałem załogi. Wiele z tych spotkań jest organizowanych z myślą o bliskich, pracownicy zabierają całe rodziny, by wspólnie świętować.

Dobrze znać Targi

By ułatwić nowym pracownikom aklimatyzację w firmie, została wprowadzona agenda  „Witaj”. Z pomocą opiekuna, zatrudniony poznaje ekipę i Targi Kielce, co minimalizuje stres związany z nowym miejscem pracy. Podczas licznych rozmów, pracownik dowiaduje się, jak firma funkcjonuje. Dzięki temu identyfikuje się z jej celami i działaniami.   

Z kolei osoby, które decydują się obrać inną zawodową drogę, spotykają się z pracownikami w ramach agendy „Do widzenia”. Formuła ułatwia pozostawienie relacji z pracownikami w pozytywnym tonie. 

pracownicy2022.jpg
Wręczanie nagród „Pracownik Roku” to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich

Rozwój i motywacja  

Bardzo ważnym dla firmy jest stały rozwój załogi i zauważanie wyróżniających się osób. Przyznawana jest więc nagroda Pracownik Roku, mająca na celu docenienie postaw i działań, które warto naśladować. W ramach programów podnoszących kwalifikacje pracowników i budżetu szkoleniowego, zatrudnieni mogą korzystać z kursów, które służą zawodowemu rozwojowi. Dla Targów Kielce fachowość nie ma granic, więc w firmie  z powodzeniem miejsce pracy znajdują także osoby niepełnosprawne.

Na zdrowie

W całym pakiecie dla pracownika nie może zabraknąć opieki zdrowotnej, na którą składa się między innymi rozbudowany pakiet badań medycznych. Zatrudnieni mają też możliwość skorzystania ze szczepienia przeciwko grypie. Koszt szczepionki i badania lekarskiego pokrywają Targi Kielce. 

 

 

 

 

Wideo

Wydarzenia

24 października 2022
20 procent osób zatrudnionych w Targach Kielce zaszczepiło się przeciwko grypie.
05 września 2022
W przeddzień uroczystego otwarcia XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Targi Kielce i wręczył ordery oraz odznaczenia kilkunastu zasłużonym Pracownikom Targów Kielce. Za zasługi na rzecz rozwoju sektora targowego w Polsce nagrodzeni zostali Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i Wiceprezes Bożena Staniak Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
16 marca 2021
Rok 2020 nie był dla nas łatwy, jednak pokazał, jak wiele potrafimy, jaki potencjał w nas drzemie. Przed pracownikami Targów Kielce postawiono wiele nowych zadań, musieliśmy wcielić w nowe role. Sprostaliśmy, a dziś mogliśmy świętować, odbierając nagrody Pracownik Roku.
26 maja 2020
Za dobroć, troskę, rodzinne ciepło i miłość! Jula, Miłosz, Inga, Igor, Mela, Angela, Maks, Oliwia, Gabryś, Kacper, Amelka, Maciek, Jasiek, Maja i Zuzia składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta! Wszystkiego najlepszego Mamo!