„Dobrze, że jesteś”

pracownicy-mikolajki2017baltow.jpg [766.63 KB]
W 2017 roku pracownicy wraz z rodzinami spędzili mikołajki w Chatce Mikołaja w Bałtowie

W myśl tego hasła Targi Kielce przyznają nagrody „Pracownik Roku” dla osób, których postawa i działania są wzorem do naśladowania, a także stwarzają  atmosferę służącą komfortowej i efektywnej pracy, motywują do zawodowego rozwoju.

Troska o dobro pracownika obiera różne formy, bazując na podstawie jaką jest Kodeks Pracy. Bardzo ważne są relacje międzyludzkie, stąd organizacja wydarzeń służących integracji. Pracownicy spotykają się w sprzyjającej atmosferze między innymi przed najważniejszymi świętami. Dzielą się opłatkiem w czasie wigilii, wspólnie zdobią bombki i choinkę przed Bożym Narodzeniem. Ważne wydarzenia dla Targów Kielce, jak jubileusze, także są obchodzone z udziałem załogi. Wiele z tych spotkań jest organizowanych z myślą o bliskich, pracownicy zabierają całe rodziny, by wspólnie świętować.

Dobrze znać Targi

By ułatwić nowym pracownikom aklimatyzację w firmie, została wprowadzona agenda  „Witaj”. Z pomocą opiekuna, zatrudniony poznaje ekipę i Targi Kielce, co minimalizuje stres związany z nowym miejscem pracy. Podczas licznych rozmów, pracownik dowiaduje się, jak firma funkcjonuje. Dzięki temu identyfikuje się z jej celami i działaniami.   

Z kolei osoby, które decydują się obrać inną zawodową drogę, spotykają się z pracownikami w ramach agendy „Do widzenia”. Formuła ułatwia pozostawienie relacji z pracownikami w pozytywnym tonie. 

pracownicy2022.jpg
Wręczanie nagród „Pracownik Roku” to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich

Rozwój i motywacja  

Bardzo ważnym dla firmy jest stały rozwój załogi i zauważanie wyróżniających się osób. Przyznawana jest więc nagroda Pracownik Roku, mająca na celu docenienie postaw i działań, które warto naśladować. W ramach programów podnoszących kwalifikacje pracowników i budżetu szkoleniowego, zatrudnieni mogą korzystać z kursów, które służą zawodowemu rozwojowi. Dla Targów Kielce fachowość nie ma granic, więc w firmie  z powodzeniem miejsce pracy znajdują także osoby niepełnosprawne.

Na zdrowie

W całym pakiecie dla pracownika nie może zabraknąć opieki zdrowotnej, na którą składa się między innymi rozbudowany pakiet badań medycznych. Zatrudnieni mają też możliwość skorzystania ze szczepienia przeciwko grypie. Koszt szczepionki i badania lekarskiego pokrywają Targi Kielce. 

 

 

 

 

Wideo

Wydarzenia

07 lutego 2023
Szkolenia, kształtowanie dobrych relacji i gala Pracownik Roku 2022 – te elementy w styczniu wzbogaciły pracę załogi Targów Kielce. Najważniejszy tytuł został przyznany Michałowi Łyskowi, pracownikowi Zespołu Organizacji Targów za nieszablonowość, pomysłowość i profesjonalizm.
20 grudnia 2022
Ekipa kolędników z Targów Kielce w studiu Centrum Muzyki Empire w Kielcach nagrała piosenkę niosącą wiarę, że marzenia mogą się spełnić. Zobaczcie i zanućcie „A kto wie….”
16 grudnia 2022
Pracownicy Targów Kielce w piątek, 16 grudnia połamali się opłatkiem i przekazali sobie nawzajem moc serdeczności. Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak przygotowała dla wszystkich unikalne upominki ze świątecznym pozdrowieniem. Życzenia osiągania celów i  pozostania „w gronie mistrzów” złożył Bogdan Wenta, Prezydent Miasta Kielce, które jest właścicielem firmy.
24 października 2022
20 procent osób zatrudnionych w Targach Kielce zaszczepiło się przeciwko grypie.