07 lutego 2023
Szkolenia, kształtowanie dobrych relacji i gala Pracownik Roku 2022 – te elementy w styczniu wzbogaciły pracę załogi Targów Kielce. Najważniejszy tytuł został przyznany Michałowi Łyskowi, pracownikowi Zespołu Organizacji Targów za nieszablonowość, pomysłowość i profesjonalizm.
20 grudnia 2022
Ekipa kolędników z Targów Kielce w studiu Centrum Muzyki Empire w Kielcach nagrała piosenkę niosącą wiarę, że marzenia mogą się spełnić. Zobaczcie i zanućcie „A kto wie….”
16 grudnia 2022
Pracownicy Targów Kielce w piątek, 16 grudnia połamali się opłatkiem i przekazali sobie nawzajem moc serdeczności. Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak przygotowała dla wszystkich unikalne upominki ze świątecznym pozdrowieniem. Życzenia osiągania celów i  pozostania „w gronie mistrzów” złożył Bogdan Wenta, Prezydent Miasta Kielce, które jest właścicielem firmy.
24 października 2022
20 procent osób zatrudnionych w Targach Kielce zaszczepiło się przeciwko grypie.
05 września 2022
W przeddzień uroczystego otwarcia XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Targi Kielce i wręczył ordery oraz odznaczenia kilkunastu zasłużonym Pracownikom Targów Kielce. Za zasługi na rzecz rozwoju sektora targowego w Polsce nagrodzeni zostali Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i Wiceprezes Bożena Staniak Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
16 marca 2021
Rok 2020 nie był dla nas łatwy, jednak pokazał, jak wiele potrafimy, jaki potencjał w nas drzemie. Przed pracownikami Targów Kielce postawiono wiele nowych zadań, musieliśmy wcielić w nowe role. Sprostaliśmy, a dziś mogliśmy świętować, odbierając nagrody Pracownik Roku.
26 maja 2020
Za dobroć, troskę, rodzinne ciepło i miłość! Jula, Miłosz, Inga, Igor, Mela, Angela, Maks, Oliwia, Gabryś, Kacper, Amelka, Maciek, Jasiek, Maja i Zuzia składają wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta! Wszystkiego najlepszego Mamo!
20 lutego 2019
Tańce z klaunem, cyrkowe popisy, słodkości, a na koniec prezent od Świętego Mikołaja – tak dzieci pracowników Targów Kielce bawiły się na „choince” zorganizowanej w firmie. Wszystkie tego dnia mogły się zamienić w ulubione postaci z bajek i filmów.