320561870-1359856861426017-7086801493025777157-n.jpg
Ekipa "kolędników" Targów Kielce i Centrum Kongresowego w studiu nagrań Centrum Muzyki Empire.

Niech Was otuli magia świąt! Pracownicy Targów Kielce piosenką przesyłają życzenia

20 grudnia 2022
Ekipa kolędników z Targów Kielce w studiu Centrum Muzyki Empire w Kielcach nagrała piosenkę niosącą wiarę, że marzenia mogą się spełnić. Zobaczcie i zanućcie „A kto wie….”

Grupa śmiałków po raz pierwszy odważyła się stanąć w profesjonalnym studiu nagrań w Centrum Muzyki Empire w Kielcach. Po zaledwie kilku próbach została nagrana piosenka. Intencją „kolędników” Targów Kielce i Centrum Kongresowego  było przekazanie pozytywnej  energii i na świąteczny czas, i cały przyszły rok. Zespół wybrał więc popularny utwór grupy De Su „A kto wie”. Zobaczcie i pośpiewajcie  

 

W teledysku wykorzystane zostały fragmenty nagrań inicjatyw świątecznych oraz wigilii z ostatnich kilku lat. - Brali w nich udział pracownicy naszego ośrodka, są wśród nich także osoby, które zdecydowały się pójść inną drogą zawodową. Każdy miał udział w budowaniu pozytywnego wizerunku Targów Kielce i wyjątkowej świątecznej atmosfery, która wciąż niesie ciepło i radość. Wszystkim bardzo za to dziękujemy - mówi Agnieszka Wicha - Dauksza, dyrektor Wydziału Public Relations.    

 

Entuzjazm i dobra energia niech Was otoczą na świąteczny czas i towarzyszą każdego dnia 2023 roku!

Targi Kielce