28 października 2022
- Trzy lata temu podczas Świętokrzyskiego Kongresu Organizacji Pozarządowych wymyśliliśmy to wydarzenie i jego organizację w Kielcach, gdyż to miasto kojarzy się z targami – rozpoczął przemówienie profesor Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów. – Dziękujemy za zaufanie, chcemy być z Wami w kolejnych latach – zadeklarował dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.  
27 października 2022
Koła gospodyń wiejskich, zakłady aktywności zawodowej, fundacje, uniwersytety trzeciego wieku, kluby seniora, towarzystwa wpierania rozwoju i wiele innych prezentuje swoją pracę podczas Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO w Targach Kielce. Wydarzenie trwa w czwartek i piątek, wstęp bezpłatny.
27 października 2022
Mała Klara zmaga się z artrogrypozą, chorobą, która charakteryzuje się przykurczem stawów. By móc jak najsprawniej rozwijać się, potrzebna jest rehabilitacja. Pracownicy Targów Kielce pomagają dzielnej dziewczynce zbierając nakrętki. A potrzeba ich dużo.
21 października 2022
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku” to niszowe, muzyczne wydarzenie organizowane w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Głównym założeniem Festiwalu jest rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego. Zwyczajowo, pierwszego dnia festiwalu koncert integracyjny. Przegląd konkursowy zespołów odbędzie się w tym samym dniu, co główny koncert festiwalowy i konkurs o nagrodę publiczności.
18 października 2022
Przedstawiciele organizacji pozarządowych, wolontariusze oraz liczni przedsiębiorcy z całej Polski wezmą udział w Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 października w Targach Kielce.
17 października 2022
Do końca roku Targi Kielce planują posadzić setki drzewek oraz pnączy. Na terenie obiektu swoje miejsce znajdą sosny, tuje i winobluszcz.
14 października 2022
Tradycyjnie już podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych połączonej z ZOO Salonem czyli targami artykułów dla zwierząt, które odbędą się 19 i 20 listopada, przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt.
12 października 2022
W drugim odcinku z cyklu „Energetycznych poranków” wzięła udział Sylwia Klank kierownik Działu Klimatyzacji i Wentylacji z kieleckiej firmy 4ECO. Rozmowa odbyła się we wnętrzu Audi Q4 e-tron wypożyczonego od Audi Centrum Kielce. W trakcie spotkania poruszano tematy dotyczące przyszłości branży OZE, gruntowych pomp ciepła, fotowoltaiki i inteligentnych rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych.