20 lutego 2023
Żywność oraz środki czystości zebrane w kieleckim ośrodku wystawienniczym zostaną przekazane do Winnicy w przededniu rocznicy wybuchu wojny na Wschodzie. Pracownicy kolejny raz wsparli mieszkańców Ukrainy w niebywale trudnym czasie.  
07 lutego 2023
Szkolenia, kształtowanie dobrych relacji i gala Pracownik Roku 2022 – te elementy w styczniu wzbogaciły pracę załogi Targów Kielce. Najważniejszy tytuł został przyznany Michałowi Łyskowi, pracownikowi Zespołu Organizacji Targów za nieszablonowość, pomysłowość i profesjonalizm.
16 stycznia 2023
Dyrektor Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie Grzegorz Kurkowski przekazał podziękowania za pomoc w organizacji XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Targom Kielce. Prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń otrzymał wyjątkowy dyplom.
06 stycznia 2023
Na przestrzeni grudnia i stycznia Targi Kielce zabawiły się w małych pomocników Świętego Mikołaja. Zabawki i akcesoria dziecięce od jednego ze współpracowników Targów Kielce zostały przekazane potrzebującym z regionalnych ośrodków pomocy.
29 grudnia 2022
Targi Kielce wyposażyły swoją pracownię plastyczną w wielkoformatowe urządzenie do druku w technologii UV, co stwarza szerokie możliwości wykonania zabudowy stoisk dla wystawców. Inwestycja służy też ochronie środowiska i niwelowaniu zużycia materiałów – mogą one być wielokrotnie zadrukowywane.  
20 grudnia 2022
Ekipa kolędników z Targów Kielce w studiu Centrum Muzyki Empire w Kielcach nagrała piosenkę niosącą wiarę, że marzenia mogą się spełnić. Zobaczcie i zanućcie „A kto wie….”
16 grudnia 2022
Pracownicy Targów Kielce w piątek, 16 grudnia połamali się opłatkiem i przekazali sobie nawzajem moc serdeczności. Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak przygotowała dla wszystkich unikalne upominki ze świątecznym pozdrowieniem. Życzenia osiągania celów i  pozostania „w gronie mistrzów” złożył Bogdan Wenta, Prezydent Miasta Kielce, które jest właścicielem firmy.
12 grudnia 2022
10 paczek z żywnością i środkami czystości, umywalka, lodówka, wersalka oraz wymarzony futerał na gitarę już cieszą Pana Eryka. Za nami „weekend cudów”, w trakcie którego rodziny wybrane w ramach akcji Szlachetna Paczka otrzymały podarunki.