30 grudnia 2023
Przed Świętami Bożego Narodzenia pracownicy Targów Kielce zaangażowali się w akcję charytatywną dla podopiecznych kieleckiej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Kamyk”. Spędzili z dziećmi dzień pełen zabawy i spełnili niejedno marzenie.
18 grudnia 2023
W Weekend Cudów, 16-17 grudnia, 24 paczki przygotowane przez targową ekipę zostały dostarczone do rodziny, którą zdecydowaliśmy się wesprzeć w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Wywołały zaskoczenie i ogromne szczęście.
29 listopada 2023
Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pomagali, więc udział w akcji Szlachetna Paczka dla pracowników Targów Kielce jest naturalnym odruchem serc. Na nadchodzące święta przygotowujemy wsparcie dla pani Klaudii i jej córeczki Laury.
20 lutego 2023
Żywność oraz środki czystości zebrane w kieleckim ośrodku wystawienniczym zostaną przekazane do Winnicy w przededniu rocznicy wybuchu wojny na Wschodzie. Pracownicy kolejny raz wsparli mieszkańców Ukrainy w niebywale trudnym czasie.  
16 stycznia 2023
Dyrektor Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie Grzegorz Kurkowski przekazał podziękowania za pomoc w organizacji XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Targom Kielce. Prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń otrzymał wyjątkowy dyplom.
12 grudnia 2022
10 paczek z żywnością i środkami czystości, umywalka, lodówka, wersalka oraz wymarzony futerał na gitarę już cieszą Pana Eryka. Za nami „weekend cudów”, w trakcie którego rodziny wybrane w ramach akcji Szlachetna Paczka otrzymały podarunki.
22 listopada 2022
Pracownicy Targów Kielce tradycyjnie angażują się w akcję Szlachetna Paczka. W czasie trwającej edycji chcą wesprzeć  Pana Eryka, który zmaga się z chorobą i mieszka w fatalnych warunkach. Zapraszają do pomocy każdego, a zwłaszcza firmy, które współpracują z ośrodkiem.
27 października 2022
Mała Klara zmaga się z artrogrypozą, chorobą, która charakteryzuje się przykurczem stawów. By móc jak najsprawniej rozwijać się, potrzebna jest rehabilitacja. Pracownicy Targów Kielce pomagają dzielnej dziewczynce zbierając nakrętki. A potrzeba ich dużo.