Screenshot-20240206-120756-Facebook.jpg
Pracownicy Targów Kielce Mikołajami dla dzieci z kieleckiego domu dziecka.

Pracownicy Targów Kielce Mikołajami dla dzieci z kieleckiego domu dziecka

30 grudnia 2023
Przed Świętami Bożego Narodzenia pracownicy Targów Kielce zaangażowali się w akcję charytatywną dla podopiecznych kieleckiej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Kamyk”. Spędzili z dziećmi dzień pełen zabawy i spełnili niejedno marzenie.

W ramach akcji charytatywnej, w piątek 15 grudnia, pracownicy z działu Public Relations Targów Kielce zabrali 14 dzieci z kieleckiej placówki opiekuńczo-wychowawczej na zwiedzanie stadionu Korony Kielce. Dzieci nie tylko poznały historię klubu piłkarskiego, ale także odwiedziły wszystkie zakamarki areny sportowej, szatnie piłkarzy, wcieliły się w rolę dziennikarzy oraz przeprowadziły konferencję prasową ze swoimi ulubionymi zawodnikami. Nie mogło podczas świąt zabraknąć ozdób choinkowych. Wspólnie z zawodnikami Korony Kielce podopieczni „Kamyka” ręcznie pomalowali i ozdobili bombki. Zabawa na stadionie zakończyła się treningiem bramkarskim z Konradem Forencem.

 

Po obiedzie na dzieci czekała zabawa w parku rozrywki FlySky. Razem z pracownikami Targów Kielce skakali na trampolinach, robili sztuczki i grali w koszykówkę.

 

Dzień zakończył się magią. Gwiazdka przyniosła dzieciom m.in. bony podarunkowe na zajęcia sportowe oraz zabawę w Klincz Sekcja Sportów Walki Kielce, MK Bowling Kielce, Centrum Wspinaczkowe Mobius Kielce oraz Kino Moskwa w Kielcach.

Zobacz relację ze świątecznej zabawy z podopiecznymi placówki opiekuńczo-wychowawczej „Kamyk”: https://fb.watch/q1OFVBXcEk/  

Partnerami akcji zostali Korona Kielce, Park Rozrywki FlySky, Klincz Sekcja Sportów Walki Kielce, MK Bowling Kielce, Centrum Wspinaczkowe Mobius Kielce, Kino Moskwa w Kielcach oraz Piri Piri Pizza. 

/YY/

Polecane aktualności
06 stycznia 2023
Na przestrzeni grudnia i stycznia Targi Kielce zabawiły się w małych pomocników Świętego Mikołaja. Zabawki i akcesoria dziecięce od jednego ze współpracowników Targów Kielce zostały przekazane potrzebującym z regionalnych ośrodków pomocy.
23 września 2022
Celem aukcji jest wsparcie działań KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.
08 września 2022
Armatohaubice Krab, czołgi Leopard, bojowe wozy piechoty, kołowe transportery opancerzone Rosomak, amerykańskie wozy MRAP Cougar będzie można zobaczyć podczas Dnia Otwartego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Targach Kielce. Będą też koncerty bojowych piosenek i pokazy musztry paradnej. Wydarzenie potrwa od 10.00 do 17.00 w sobotę, 10 września.
01 sierpnia 2022
Ponad 150 kolarzy reprezentujących 23 zespoły rozpoczęło w sobotę, 30 lipca w Kielcach, zmagania w tegorocznym wyścigu Tour de Pologne. Dzień wcześniej na kieleckim Rynku odbyła się oficjalna prezentacja wszystkich zawodników i drużyn.
06 lipca 2022
W Kielcach trwają XII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2022, w których udział bierze około 400 zawodników z całego kraju. Wydarzenie wspierają Targi Kielce. Rozgrywki stanowią kwalifikacje do igrzysk światowych, które odbędą się w 2023 roku w Berlinie.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
17 maja 2022
Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym przedstawi swoją ofertę na targach NECROEXPO 2022. PKPP to zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy są w stanie zaoferować pomoc w szybkim oraz stosownym uzyskaniu odszkodowania dla danej sprawy.
04 maja 2022
Jak co roku, 4 maja swoje święto mają strażacy. Od lat właśnie ta grupa ma w Targach Kielce swoje wydarzenie - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się w kieleckim ośrodku w przyszłym roku.