314691818-508011374694986-4554102335741397287-n.jpg

Szlachetna Paczka dla pani Klaudii i ośmioletniej Laury. Szykujemy!

29 listopada 2023
Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pomagali, więc udział w akcji Szlachetna Paczka dla pracowników Targów Kielce jest naturalnym odruchem serc. Na nadchodzące święta przygotowujemy wsparcie dla pani Klaudii i jej córeczki Laury.

Pani Klaudia niestety nie może pracować ze względu na poważne choroby. Zajmuje się córką i chorą mamą. Do niedawna wynajmowały lokum, otrzymały mieszkanie socjalne, ale w fatalnym stanie. Budżet rodziny pochłonął więc remont. Nie mają kuchenki i lodówki. Póki co korzystają z urządzeń w innym mieszkaniu, co opłacają. Małymi kroczkami pani Klaudia kupuje najtańsze rzeczy do domu, stara się sama je montować, jak np. tapetę na ściany. Miesięczne przychody rodziny to 3574 złote, z czego opłaty stałe pochłaniają to 2344 zł. Na jedną osobę na miesiąc zostaje 615 złotych.


Laura chodzi do szkoły, lubi malować albo bawić się z koleżankami. Jej marzeniem jest nauka tańca. Zaś pani Klaudia podkreśla, że bardzo chciałaby wyzdrowieć i móc pracować. - Największe szczęście daje mi córeczka. Czuję też ulgę jak nic mnie nie boli - mówi. Marzeniem mamy i córki jest mieć dobre warunki mieszkaniowe, bo dom jest miejscem do którego powinno się wracać z radością i spokojem.

 

Potrzeby rodziny to przede wszystkim lodówka i kuchenka, a także deska do prasowania, żelazko, pościel, koc, poduszki, ręczniki, oczywiście żywność i domowa chemia. Laura, jako uczennica, korzysta z wielu przyborów szkolnych, ucieszyłaby się także z nowego plecaka. Szczególnymi upominkami będą sweter dla Pani Klaudii i pościel z nadrukami chomików dla Laury.


Zachęcamy pracowników wszystkich polskich przedsiębiorstw do udziału w akcji Szlachetna Paczka. Miło nam będzie, jeśli firmy dołączą do nas i wspólnie sprawimy radość pani Klaudii i Laurze.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 664 464 723.

Rodziny, którym warto pomóc można znaleźć na stronie szlachetnapaczka.pl/